13:05
Mărturii şi evocări
13:15
Talent şi efort
13:30
Sfinţii zilei (Sinaxar)
13:35
Paşii Pelerinului
13:45
Cuvântul vieţii
14:00
Film documentar
15:00
Biblia în actualitate: Textul şi contextul (R)
16:00
Vecernia şi slujba Paraclisului
18:00
Enciclopedia creştină
18:03
Cuvinte înţelepte
18:05
Sfinţii zilei (Sinaxar)
18:10
Sunet şi lumină
18:20
Paşii Pelerinului
18:30
Jurnalul TRINITAS
19:00
Sunet şi lumină
19:30
Biblia în actualitate: Mesajul patristic
13:00
Curtis, bucătarul tău personal
13:30
Gala cântecului românesc
16:30
Doctor H
18:00
Academia Veterinară
19:00
Cafe concert
13:00
Teleshopping
13:30
Meseriaşii
14:00
Vest Exclusiv
14:30
Români fără frontiere
15:00
Vânătorul de enigme
15:30
Vedere cu olteni
15:45
Maşina timpului
15:50
Oraşul pe diagonală
16:00
Natură şi aventură
16:30
Rialiti şoc
17:00
Turneul Internaţional de Minifotbal „Cupa Magic”
19:00
Reporter Sud
19:30
Reporter special
13:00
Tezaur folcloric
14:00
15:30
Artdelenisme
16:00
Teatru TV
17:50
Ziua limbii române
18:00
Cronica anilor risipiti - Serge Moscovici
19:00
Stele de 5 stele *Best of
19:50
Ziua limbii române
20:30
Film documentar
21:00
Credinţă şi cultură azi
22:00
Jurnalul TRINITAS
22:30
Sunet şi lumină
00:00
Paraclisul Maicii Domnului
01:00
Biblia în actualitate: Mesajul patristic (R)
02:00
Film documentar
03:00
Credinţă şi cultură azi (R)
03:30
No information
04:00
Jurnalul TRINITAS
04:30
Sunet şi lumină
05:00
Cuvânt pentru suflet (R)
05:30
Mărturii şi evocări
05:40
Sfinţii zilei (Sinaxar)
05:45
Lumini peste timp
05:55
Artă sacră
06:00
Slujba Acatistului
20:00
Seara cântecului popular
22:30
ap
00:00
Ilinca Dumitrescu şi invitaţii săi (R)
01:00
Admiterea 2014 - Universitatea Spiru Haret (R)
01:30
Universitaria (R)
03:00
Academia Veterinară (R)
04:00
Preuniversitaria (R)
04:30
Universitaria
05:00
Oameni aproape invizibili
05:30
Ochiul de veghe
20:00
Piper pe limbă
21:00
Ghici cine vine la cină?
22:00
Din arhiva TVR
23:00
Gustă Transilvania
00:00
Un stil de viaţă sănătos
00:55
România în cinci minute
01:00
Turneul Internaţional de Minifotbal „Cupa Magic”
03:00
Reporter Sud
03:30
Piper pe limbă
04:30
Reporter special
05:00
Ghici cine vine la cină?
06:00
Cap de afiş
06:55
Imnul României
20:00
Festivalul International de Folclor Cantecele Muntilor
21:50
Discover Romania
22:00
23:30
Artdelenisme
00:00
Telejurnal
00:30
Sport
00:35
01:55
Zestrea românilor
02:20
Festivalul International de Folclor Cantecele Muntilor
04:00
05:30
Reportajele TVR International
05:55
Imnul României
Feedback