15:00
Febra vânătorii - Obora Radejov din nou
15:30
Academia armelor - La poligonul din Rackeve
16:00
Febra vânătorii - Copoiul ardelenesc
16:30
Apele curate ale Islandei - Partea 1
17:00
Apele curate ale Islandei - Partea 2
17:30
Fishing & Hunting Events - Mr. Kopyto Trophy 2017.
18:00
Pescuit de spinning
18:30
Feedermania - Pescuit la feeder la sfârșit de vară
19:00
Fishing Australia - Pescuit la Insula Abrolhos, prima parte
19:30
Bucătăria vânătorilor - Cu Andras Detky
15:05
Top - Basketball Scandals
15:30
Rising Star - Darya Klishina
16:00
Football Headliners - Robert Lewandowski
16:25
Clubland - Dortmund vs Bayern
16:55
The Truth About - Bayern Munich
17:20
Clubland - Bayern Munich
17:50
The Contenders - Euro 2016 France
18:15
Clubland - Bayern Munich
18:45
Rising Star - Darya Klishina
19:10
Top - Injuries
19:40
Rising Star - Jodie Williams
11:45
Playlist
19:15
TROPICAL HIT 10
07:00
Playlist
19:15
Urban Hit 10
20:00
Febra vânătorii - Hăituirea mistrețului In Zelic
20:30
Magazin Energofish
21:00
Haldorado - Aventuri de pescuit pe ape sălbatice, Crapi de peste 120
21:30
Carpzoom - Pasiunea pescuitului cu boilies în primăvară - Sesiune de toamnă
22:00
Let's go fishing - Bloemhof, partea 1
22:30
Febra vânătorii - Vânătoare de căprior la Telekgerendas
23:00
Halmi Péter Pál - Vânătoare de lopătari peste tot
23:30
Febra vânătorii - Din nou direcția spre minunata Africă
00:00
Haldorado - Pe urmele crapilor mari, partea 17, Între două fronturi la Palotas
00:30
Expediții la noi acasă - Doua zile fara stiuca, Partea 1
01:00
Bucătăria iubitorilor de pește - Zilele pescarului de la Tiszafured
01:30
Haldorado - Aventuri de pescuit pe ape sălbatice, Crapi de peste 120
02:00
Carpzoom - Pasiunea pescuitului cu boilies în primăvară - Sesiune de toamnă
02:30
Let's go fishing - Bloemhof, partea 1
03:00
Febra vânătorii - Vânătoare de căprior la Telekgerendas
03:30
Halmi Péter Pál - Vânătoare de lopătari peste tot
04:00
Febra vânătorii - Din nou direcția spre minunata Africă
04:30
Károly Bokor - Pescuit la știucă pe lacul Csépány
05:00
Carp Generation - Pe ape sălbatice, prima parte
05:30
Catch and Release - Sectorul B
06:00
Febra vânătorii - Obora Radejov din nou
06:30
Academia armelor - La poligonul din Rackeve
20:05
Body & Soul - Jessica Ennis-Hill
20:15
Event - Christine Ohuruogu
20:30
Up Close With - Heather Fell
21:00
Football Headliners - Robert Lewandowski
21:25
Clubland - Dortmund vs Bayern
21:55
The Truth About - Bayern Munich
22:20
Clubland - Bayern Munich
22:50
The Contenders - Euro 2016 France
23:15
Clubland - Bayern Munich
23:40
Top - Basketball Scandals
00:06
Rising Star - Jose Ramirez
00:30
Top - Injuries
01:00
Rising Star - Darya Klishina
01:30
Rising Star - Jodie Williams
02:00
Body & Soul - Jessica Ennis-Hill
02:10
Event - Christine Ohuruogu
02:30
Up Close With - Heather Fell
03:01
Rising Star - Lawrence Okoye
03:30
Body & Soul - Kelly Holmes
03:43
Body & Soul - Mo Farah
04:01
Rising Star - Lawrence Okoye
04:30
Body & Soul - Jenny Meadows
04:38
Body & Soul - Andy Turner
05:00
Football Headliners - Robert Lewandowski
05:30
Clubland - Dortmund vs Bayern
06:00
The Truth About - Bayern Munich
06:25
Clubland - Bayern Munich
06:55
The Contenders - Euro 2016 France
20:00
HITS AND LYRICS
21:00
NEW
22:00
LATINO 10
22:45
Playlist
00:00
JAMAICA 10
00:45
Playlist
01:00
VOYANCE
02:00
Playlist
20:00
Hits & Lyrics
21:00
New
22:00
Hip Hop 10
22:45
Playlist
01:00
Club 10
01:45
Playlist
jinglebells
Feedback