13:00
Stiri Sport.ro
14:00
Apropo TV (R)
15:00
ap
16:00
ap
17:30
ap
19:00
ap
12:45
14:30
16:00
Hell on Wheels - Chinatown
16:45
Hell on Wheels - Mei Mei
17:30
Hell on Wheels - White Justice
18:15
Hell on Wheels - Struck
19:00
Hell on Wheels - Elixir Of Life
19:45
Hell on Wheels - Hungry Ghosts
13:30
Fishing Australia - Baracudele lui Dad
14:00
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 1
14:30
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 2
15:00
Febra vânătorii - Primul cerb roșu la Magyarnándor
15:30
Mistreț în Zala
16:00
Bucătăria vânătorilor
16:30
Pescari fără limite - Pescuitul inseamna viata
17:00
Feedermania - Pescuit de mihalt pe Dunare, la Bosi
17:30
Match fishing - Metoda englez
18:00
Carp Generation - Sezonul de iarna
18:30
Pescuit la răpitori cu Bokor Karoly
19:00
TopMixTv - Înainte de concursul la feeder
19:30
Pe urmele prăzii - In cautarea capriorului perfect
13:10
Top - Nuts for Chess
13:40
Fight Stars
14:05
Top - Successful Frenchies
14:31
Rising Star - Sadam Ali
15:00
Star Rated - Female Racers
15:26
Up Close With - Katherine Legge
15:55
Top - Motor Madness
16:20
National Icons - Motorsport
16:50
National Icons - Motorsport
17:15
Clubland
17:47
Rising Star - Sloane Stephens
18:10
Top - Basketball Scandals
18:40
The Truth About - Women in Sports
19:05
Top - Women of the Year
19:30
Star Rated - Women's Favourites
20:00
ap
21:00
Stiri Sport.ro
21:15
ap
Superkombat, “Bataie in munti” (EXPLOZIV)
22:00
12
23:00
ap
Superkombat World Grand Prix Mamaia, Cătălin Moroșanu - Murat Aygun (EXPLOZIV)
00:00
Stiri Sport.ro
00:30
ap
Fight Night: "KO in LUNG si-n lat" (EXPLOZIV)
01:00
Ora exacta in sport (R)
04:00
ap
05:00
Ora exacta in sport (R)
06:00
Ora exacta in sport (R)
20:30
Hell on Wheels - False Prophets
21:15
23:00
01:00
02:30
05:00
06:30
20:00
Pal Peter Halmi - Stejarul batran si copacelul
20:30
Feedermania - Pescuit la feeder pe lacul Vadkan
21:00
Haldorado - Aventuri pe ape salbatice, Metoda Ebro
21:30
Fly Times - Fly tying
22:00
Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Gábor Sipos
22:30
Febra vânătorii - Obora Radejov din nou
23:00
Krieghof semprio - Un nou sistem
23:30
Vânătoare de la ghiocei la boncănitul cerbilor
00:00
Crapii de toamnă ai lacului Balaton
00:30
Let's go fishing - Bloemhof, partea 3
01:00
Teatrul Crapului - 6 Carp Clubs 2016
01:30
Haldorado - Aventuri pe ape salbatice, Metoda Ebro
02:00
Fly Times - Fly tying
02:30
Bucătăria iubitorilor de pește - Cu Gábor Sipos
04:00
Vânătoare de la ghiocei la boncănitul cerbilor
04:30
Fishing Australia - Baracudele lui Dad
05:00
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 1
05:30
Carp Generation - Sălbaticul, Partea 2
06:00
Febra vânătorii - Primul cerb roșu la Magyarnándor
06:30
Mistreț în Zala
20:00
Top - Successful Frenchies
20:26
Rising Star - Sadam Ali
20:55
Star Rated - Female Racers
21:21
Up Close With - Katherine Legge
21:50
Top - Motor Madness
22:15
National Icons - Motorsport
22:40
National Icons - Motorsport
23:05
Clubland
23:30
Top - Basketball Scandals
00:01
Rising Star - Sadam Ali
00:30
The Truth About - Women in Sports
01:00
Top - Women of the Year
01:30
Star Rated - Women's Favourites
02:02
Rising Star - Sloane Stephens
02:30
The Truth About - Women's Tennis
04:00
The Truth About - Women's Football
04:30
Sport Stars Uncovered - Women Boxer
05:00
Top - Successful Frenchies
05:31
Rising Star - Sadam Ali
06:00
Star Rated - Female Racers
06:26
Up Close With - Katherine Legge
06:55
Top - Motor Madness
jinglebells
Feedback