07:00
Ştirile Pro Tv
10:05
11:00
ap
13:00
Ştirile Pro Tv
14:00
15:00
ap
17:00
Ştirile Pro Tv
17:30
La Maruţă
19:00
Ştirile Pro Tv
08:00
Neatza cu Răzvan şi Dani
10:50
În gura presei
11:40
Teleshopping
12:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
13:00
Observator
14:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
16:00
Observator
17:00
ap
Acces direct
19:00
Observator
07:00
Telejurnal matinal
08:00
Telejurnal matinal
09:00
Clubul desenelor animate: Ciocănitoarea Woody
10:00
Ecce via - Aceasta este Calea!
10:10
Oameni care au schimbat Lumea
10:20
Miracle - Paula Seling şi Ovi
10:30
Biziday (R)
11:20
Lumea modei
11:30
Garantat 100% (R)
12:20
Opinii fiscale
12:30
Vreau să fiu sănătos (R)
13:00
Opre Roma
14:00
Telejurnal
14:55
Clubul celor care muncesc în România
15:30
Convieţuiri
16:50
ap
18:10
Europa mea
18:40
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
18:45
Clubul celor care muncesc în România
18:50
În linia întâi
19:45
Sport
07:00
Neam trezit!
10:00
Teleshopping
10:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
11:30
Ce gândesc femeile (R)
12:00
Teleshopping
12:30
Epic Show (R)
13:30
Teleshopping
14:00
T3CH IN 3 (R)
14:30
Râzi şi câştigi (R)
15:00
Click! (R)
16:00
ap
16:30
Ce gândesc femeile
17:00
ap
Cireaşa de pe tort
18:00
Ştirile Prima TV
19:30
Râzi şi câştigi
20:30
Fotbal Cupa Romaniei: Astra - Petrolul
22:30
Ştirile Pro Tv
23:05
15
00:00
15
01:00
Ştirile Pro Tv (R)
02:30
După 20 de ani (R)
03:30
România, te iubesc! (R)
04:30
15
05:30
La Maruţă (R)
20:00
Observator special
20:30
Serviciul Roman de Comedie: Happy Show
22:00
22:30
ap
00:30
Observator (R)
01:30
ap
03:15
Observator special (R)
03:45
Acces direct (R)
06:00
Observator
20:00
Telejurnal
20:55
Clubul celor care muncesc în România
21:00
Dosar România
22:00
O ţară mai bună
22:30
Miracle - Paula Seling şi Ovi
22:35
Drumul spre Brazilia
23:05
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
23:20
12
00:55
Garantat 100% (R)
01:45
Oameni care au schimbat Lumea (R)
01:55
Nocturne (R)
02:45
Europa mea (R)
03:10
Sport (R)
03:25
Telejurnal (R)
04:15
12
Lacrimi din Amazonia
05:10
Ecce via - Aceasta este Calea! (R)
05:15
Oameni care au schimbat Lumea (R)
05:25
Imnul României
06:00
Telejurnal matinal
20:00
ap
20:30
ap
Cronica cârcotaşilor
22:30
Click!
23:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
00:30
ap
00:30
Râzi şi câştigi (R)
01:30
ap
Cronica cârcotaşilor (R)
03:30
Ştirile Prima TV (R)
04:30
Click! (R)
05:30
ap
06:00
ap
Casa: construcţie şi design (R)
06:30
Râzi şi câştigi (R)
Feedback