07:00
Ştirile Pro Tv
10:30
ap
Vorbeşte lumea - (best of)
13:00
Ştirile Pro Tv
14:00
ap
Lecţii de viaţă
15:00
ap
La Maruţă
17:00
Ştirile Pro Tv
18:00
Ce spun românii
19:00
Ştirile Pro Tv
07:00
Observator
08:00
Neaţa cu Răzvan şi Dani
10:55
Teleshopping
11:10
ap
Prietenii de la 11
13:00
Observator
14:00
ap
Nuntă cu scântei
16:00
Observator
17:00
ap
Acces direct
19:00
Observator
07:00
1 Matinal - Partea I
08:00
1 Matinal - Partea a II-a
09:00
1 Matinal - Partea a III-a
09:45
Teleshopping
10:00
Perfect imperfect - Ştiri/ Partea I
11:00
Perfect imperfect - Ştiri/ Partea a II-a
11:45
Teleshopping
12:00
Tribuna partidelor parlamentare
12:30
Teleshopping
13:00
Aici, acum - Ştiri
13:47
La pas prin Sinaia
14:00
Telejurnal
14:55
Vorbeşte corect!
15:00
Maghiara de pe unu - Partea I
16:00
Ştiri
16:05
Maghiara de pe unu - Partea a II-a
16:58
Starea zilei
17:00
Telejurnal
17:30
ap
Secrete de război - Prizonierii de război
18:30
Pulsul zilei - Ştiri/ Partea I
19:35
Pulsul zilei - Partea a II-a
19:55
Starea zilei
07:15
Focus 18 (R)
08:45
Chef Dezbrăcatu’ (R)
09:30
Teleshopping
10:00
ap
11:00
Teleshopping
11:30
Focus Magazin (R)
12:00
Teleshopping
13:00
ap
Secrete de stil (R)
13:30
Teleshopping
14:00
Focus
14:30
Teleshopping
14:45
ap
Camera de râs
15:30
Mama mea gătește mai bine (R)
16:30
Focus 18
17:00
ap
18:00
Focus
19:30
Mama mea gătește mai bine
20:30
ap
Gospodar fără pereche
22:30
ap
Pe bune?!
23:30
Ştirile Pro Tv
00:00
15
01:00
15
02:00
ap
Pe bune?! (R)
03:00
ap
Vorbeşte lumea (R)
05:00
Ce spun românii (R)
06:00
Ştirile Pro Tv
20:00
ap
Chefi la cuțite
23:00
12
Xtra Night Show
01:00
ap
Prietenii de la 11 (R)
03:00
ap
Acces direct
06:00
Observator
20:00
Telejurnal
20:50
Sport
21:00
România 9 - Partea I
21:55
România 9 - Partea a II-a
22:30
ap
Starea naţiei
23:30
Ora de ştiri
00:25
Vorbeşte corect! (R)
00:30
România 9 (R) - Partea I
01:25
România 9 (R) - Partea a II-a
01:50
Discover Romania
02:00
Telejurnal (R)
02:40
Sport (R)
02:50
ap
03:45
Vorbeşte corect! (R)
03:55
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă (R)
04:45
Pulsul zilei (R) - Partea I
05:40
Pulsul zilei (R) - Partea a II-a
06:00
Imnul României
06:05
ap
Starea naţiei (R)
20:30
ap
22:30
ap
23:15
Focus din inima României
23:45
Focus Magazin
00:30
ap
02:30
ap
04:00
Mama mea gătește mai bine (R)
05:00
Cearta-n bucate
06:00
Focus Magazin (R)
06:45
Teleshopping
jinglebells
Feedback