07:00
Est Meridian Magazin (R)
08:00
Transilvania la zi (R)
08:50
România în 5 minute
08:55
Maşina timpului
09:00
Seară deschisă (R)
10:00
Ora regiunii (R)
11:00
Reporter special (R)
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
14:45
Vedere cu olteni (R)
15:00
Din arhiva TVR (R)
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Est Meridian
18:00
Transilvania la zi
18:50
România în 5 minute
18:55
Maşina timpului
19:00
Seară deschisă
20:00
Ora regiunii
21:00
Cântec şi poveste
22:30
Reporter special (R)
23:00
Oraşul pe diagonală (R)
23:05
Toţi împreună (R)
00:30
Cap de afiş (R)
01:30
Din arhiva TVR (R)
02:30
Tableta de sănătate (R)
03:30
Cântec şi poveste (R)
05:00
Un stil de viaţă sănătos (R)
05:55
Reporter special (R)
06:25
Natură şi aventură (R)
06:55
Imnul României
07:00
Est Meridian Magazin (R)
08:00
Transilvania la zi (R)
08:50
România în 5 minute
08:55
Maşina timpului
09:00
Seară deschisă (R)
10:00
Ora regiunii (R)
11:00
Rialiti şoc (R)
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
14:45
România în 5 minute
14:50
Maşina timpului
15:00
Din arhiva TVR (R)
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Iaşi, capitală culturală europeană
18:00
Transilvania la zi
18:50
România în 5 minute
18:55
Maşina timpului
19:00
Seară deschisă
20:00
Ora regiunii
21:00
Cântec şi poveste
22:30
Rialiti şoc (R)
23:00
Oraşul pe diagonală
23:05
Toţi împreună (R)
00:30
Cap de afiş (R)
01:30
Din arhiva TVR (R)
02:30
Tableta de sănătate (R)
03:30
Cântec şi poveste (R)
05:00
Sărbătoare la zi mare (R)
05:55
Rialiti şoc (R)
06:25
Vest exclusiv (R)
06:55
Imnul României
07:00
Vânătorul de enigme (R)
07:30
Cuvântul care zideşte
08:30
Viaţa la ţară
09:30
Iaşii marilor iubiri
10:00
Teleshopping
10:30
Rialiti şoc (R)
11:00
Sărbătoare la zi mare
12:30
România văzută de Alexandru Satmari
12:45
România în cinci minute
12:50
Oraşul pe diagonală (R)
12:55
Maşina timpului
13:00
Racord
13:15
Teleshopping
13:30
Vine Cluju' pe la noi!
15:00
Gustă Transilvania
16:00
Sarea în bucate
16:30
Ţăst şou
16:45
Ca la mama acasă
17:00
În prelungiri
18:00
Sărbătoare la zi mare
19:00
Cap de afiş (R)
20:00
Teatru
22:10
Din arhiva TVR
23:10
România în cinci minute
23:15
Cuvântul care zideşte (R)
00:15
În prelungiri (R)
01:10
Vine Cluju' pe la noi! (R)
02:40
Racord (R)
02:55
România în cinci minute
03:00
Viaţa la ţară (R)
03:59
Sărbătoare la zi mare (R)
04:00
Sarea în bucate (R)
04:30
Ţăst şou (R)
04:45
Ca la mama acasă (R)
05:00
Cap de afiş (R)
06:00
Gustă Transilvania (R)
06:55
Imnul României
07:00
Teatru (R)
09:00
Satul meu
10:01
Liturghia de Duminică
11:30
Dincolo de graniţe
12:00
Un stil de viaţă sănătos
13:00
Teleshopping
13:30
Meseriaşii
14:00
Vest exclusiv
14:30
Români fără frontiere
15:00
Vânătorul de enigme
15:30
Vedere cu olteni
16:00
Natură şi aventură
16:30
Rialiti şoc
17:00
Vremea lăutarilor
17:55
Maşina timpului
18:00
Cu tigaia în spate
18:30
Descriptio Moldaviae
19:00
Reporter sud
19:30
Reporter special
20:00
Piper pe limbă
21:00
Ghici cine vine la cină?
22:00
Din arhiva TVR
23:00
Gustă Transilvania (R)
00:00
Un stil de viaţă sănătos (R)
00:55
România în cinci minute
01:00
Vremea lăutarilor (R)
02:00
Cu tigaia în spate (R)
02:30
Descriptio Moldaviae (R)
03:00
Reporter sud (R)
03:30
Piper pe limbă (R)
07:00
Iaşi, capitală culturală europeană (R)
08:00
Transilvania la zi (R)
08:50
România în 5 minute
08:55
Maşina timpului
09:00
Seară deschisă (R)
10:00
Ora regiunii (R)
11:00
Reporter sud (R)
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
14:45
Racord (R)
15:00
Piper pe limbă (R)
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Est Meridian
18:00
Transilvania la zi
18:50
România în 5 minute
18:55
Maşina timpului
19:00
Seară deschisă
20:00
Ora regiunii
21:00
Cântec şi poveste
22:30
Reporter sud (R)
23:00
Oraşul pe diagonală
23:05
Toţi împreună (R)
00:30
Cap de afiş (R)
01:30
Piper pe limbă (R)
02:30
Tableta de sănătate (R)
03:30
Cântec şi poveste (R)
05:00
Picătura de cultură (R)
05:55
Reporter sud (R)
06:25
Drumuri aproape (R)
06:55
Imnul României
Feedback