07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional café
09:00
Cântec şi poveste
10:25
România în 5 minute
10:30
Tableta de sănătate
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
15:00
Piper pe limbă
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Impact
18:00
Cap de afiş
18:55
Maşina timpului
19:00
Telejurnal Moldova
20:00
Cântec şi poveste
21:30
Sfinţii necunoscuţi ai Banatului
22:00
Schimb de pase
23:00
Maşina timpului
23:05
Toţi împreună
00:30
Impact
01:30
Schimb de pase
02:30
Sfinţii necunoscuţi ai Banatului
03:00
Foto show
03:30
Tableta de sănătate
04:30
Cap de afiş
05:30
Cântec şi poveste
06:55
Imnul României
07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional café
09:00
Cântec şi poveste
10:25
România în 5 minute
10:30
Tableta de sănătate
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
15:00
Picătura de cultură
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Oltenia la zi
18:00
Cap de afiş
18:55
Maşina timpului
19:00
Telejurnal Moldova
20:00
Cântec şi poveste
21:30
Biruitorii
22:00
Picătura de cultură
23:00
Maşina timpului
23:05
Toţi împreună
00:30
Oltenia la zi
01:30
Picătura de cultură
02:30
Reporter Sud
03:00
Memoria locului
03:30
Tableta de sănătate
04:30
Cap de afiş
05:30
Cântec şi poveste
06:55
Imnul României
07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional café
09:00
Cântec şi poveste
10:25
România în 5 minute
10:30
Tableta de sănătate
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
15:00
TVR Iaşi 25
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Oraşul în Direct
18:00
Cap de afiş
18:55
Maşina timpului
19:00
Telejurnal Moldova
20:00
Cântec şi poveste
21:30
Agora art
22:00
Cu cărţile pe faţă
23:00
Maşina timpului
23:05
Toţi împreună
00:30
Oraşul în Direct
01:30
Cu cărţile pe faţă
02:30
Reporter special
03:00
Agora art
03:30
Tableta de sănătate
04:30
Cap de afiş
05:30
Cântec şi poveste
06:55
Imnul României
07:00
Viaţa la ţară
08:00
Pridvoarele credinţei
09:00
Iaşii marilor iubiri
09:30
Istoria necunoscută
10:00
Teleshopping
10:30
Rialiti şoc
11:00
Craiova, metropolă culturală
12:00
Sarea în bucate
12:30
Ţăst şow
12:45
Vedere cu olteni
13:00
Racord
13:15
Teleshopping
13:30
Fără prejudecăţi
14:30
Călătorii interioare
15:00
Fotoshow
15:30
România diversă
16:00
Gustă Transilvania
16:30
Dialoguri cu Andrei Marga
17:00
În prelungiri
18:00
Memoria locului
18:30
Muzica ta
20:00
Castelul din Carpaţi
21:30
La pas prin Oltenia
22:00
Remix
23:00
Maşina timpului
23:05
România în 5 minute
23:15
Fără prejudecăţi
00:15
Călătorii interioare
00:45
Pridvoarele credinţei
01:45
În prelungiri
02:45
Racord
03:00
Viaţa la ţară
04:00
Sarea în bucate
04:30
Muzica ta
06:00
Cap de afiş
06:55
Imnul României
07:00
Viaţa la ţară
08:00
Teatru
09:30
La pas prin Oltenia
10:00
Liturghia de Duminică
11:30
Biruitorii
12:00
Un stil de viaţă sănătos
13:00
Teleshopping
13:30
Meseriaşii
14:00
Vest Exclusiv
14:30
Identitate Basarabia
15:00
Istoria necunoscută
15:30
Vedere cu olteni
15:45
Teleshopping
16:00
Agora art
16:30
Rialiti şoc
17:00
Caravana TVR 3
18:00
Cu tigaia în spate
18:30
La pas prin Oltenia
19:00
Reporter special
19:30
Panorama minorităţilor
20:00
Piper pe limbă
21:00
Ghici cine vine la cină?
22:00
Remix
22:55
Maşina timpului
23:00
Caravana TVR 3
00:00
Gustă Transilvania
00:30
Dialoguri cu Andrei Marga
01:00
Piper pe limbă
02:00
Reporter special
02:30
La pas prin Oltenia
03:00
Viaţa la ţară
04:00
Cu tigaia în spate
04:30
Panorama minorităţilor
05:00
Ghici cine vine la cină ?
06:00
Cap de afiş
06:55
Imnul României
07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional café
09:00
Cântec şi poveste
10:25
România în 5 minute
10:30
Tableta de sănătate
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
15:00
Ghici cine vine la cină?
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Ediţia de vest
18:00
Cap de afiş
18:55
Maşina timpului
19:00
Telejurnal Moldova
20:00
Cântec şi poveste
21:30
Preţul succesului
22:00
Arena
23:00
Maşina timpului
23:05
Toţi împreună
00:30
Ediţia de vest
01:30
Arena
02:30
Preţul succesului
03:00
Vest Exclusiv
03:30
Tableta de sănătate
04:30
Cap de afiş
05:30
Cântec şi poveste
06:55
Imnul României
07:00
Telejurnal matinal
07:50
Sport
08:00
Regional café
09:00
Cântec şi poveste
10:25
România în 5 minute
10:30
Tableta de sănătate
11:30
Toţi împreună
12:55
Maşina timpului
13:00
Cap de afiş
14:00
Teleshopping
15:00
Cu cărţile pe faţă
16:00
Tableta de sănătate
17:00
Transilvania la zi
18:00
Cap de afiş
18:55
Maşina timpului
19:00
Telejurnal Moldova
20:00
Cântec şi poveste
21:30
Lecţii de viaţă
22:00
Dincolo de sport
22:30
Poveştile lu’ Pilu
23:00
Maşina timpului
23:05
Toţi împreună
00:30
Transilvania la zi
01:30
Dincolo de sport
06:00
Cap de afiş
06:55
Imnul României
jinglebells
Feedback