07:00
Babel Show (R)
07:30
Reporter (R)
08:30
Doctor Planet (R)
09:00
Photomania (R)
09:30
Arta de a trăi (R)
10:30
Muzică populară
11:30
Hora de sport (R)
13:00
Pe cai putere (R)
13:30
Delicatese
14:00
Tătarii din România
15:00
ap
17:00
Europa TV (R)
17:30
Lecţia de istorie
18:00
Babel Show (R)
18:30
Doctor Planet (R)
19:00
Delicatese (R)
19:30
Reporter
07:00
Ştirile Pro Tv
10:00
La Maruţă (R)
11:30
Acasă la români (R)
12:30
Omul care aduce cartea
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
Reţeta de Acasă
14:00
Promotor
14:30
Te vezi la ProTv Internaţional
14:45
Arena bucătarilor
15:15
ap
Lecţii de viaţă (R)
16:00
Ora exactă în sport
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
07:00
IN PRIM-PLAN (R)
08:00
PUBLIKA NEWSROOM (R)
09:00
Film Documentar Discovery
10:00
Publika (ro)
10:16
LIFESTYLE SINTEZA
10:35
Publika on-line
11:00
Publika (рус.)
11:30
Publika Report
12:00
Publika (ro)
12:30
Publika (ro)
13:00
Publika (рус.)
13:30
Publika (рус.)
14:00
Publika (ro)
14:10
Opinia Publika
15:00
Publika (рус.)
15:30
Publika (рус.)
16:00
Publika (ro)
16:30
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:20
PUBLIKA WORLD SINTEZA
17:40
Publika on-line (R)
18:00
Publika (рус.)
18:30
Доходное дело (рус.)
19:00
Publika (ro)
08:00
Von Mäusen und Lügen
09:35
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
10:05
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
10:30
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:00
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:30
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:55
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
12:20
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
12:45
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
13:10
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
13:30
Inga Lindström: Wilde Pferde auf Hillesund
15:00
Das Traumschiff - Sri Lanka
16:30
Das Traumschiff - San Francisco
18:00
Inga Lindström: Hochzeit in Hardingsholm
19:30
Inga Lindström: Wer, wenn nicht du
20:10
Sport
20:25
Meteo
20:30
ap
Film rusesc
23:30
Lecţia de istorie (R)
00:00
Europa TV (R)
00:30
Photomania (R)
01:00
Arta de a trăi (R)
02:00
Reporter (R)
03:00
ap
04:30
Atelier de personalitate (R)
05:00
Progress (R)
06:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
20:30
12
21:30
ap
22:30
ap
23:15
Acasă la români
00:30
Promotor (R)
01:00
I Like IT (R)
01:30
Ce se întâmplă doctore ? (R)
02:00
Ştirile Pro Tv (R)
03:00
12
03:45
ap
04:45
Acasă la români (R)
05:30
Apropo Tv (R)
06:15
Ce spun românii (R)
20:00
Film Documentar National Geographic
21:00
Opinia Publică (R)
22:00
Publika Report (R)
22:30
Publika on-line (R)
23:00
Moldova tara de minune (R)
00:00
Publika (ro) -Reluare Jurnal (R)
01:00
Publika ru (reluare 18.00)
01:30
Доходное дело (R)
02:00
Publika report (reluare)
02:40
Opinia publică (reluare)
03:30
Publika On line (R)
04:00
In prim plan(reluare)
05:00
Moldova – ţară de minune (reluare)
06:00
Publika ro (reluare 20:00)
21:00
Utta Danella: Von Kerlen und Kühen
22:30
Inga Lindström: Der schwarze Schwan
00:05
Das Lächeln der Frauen
01:35
Utta Danella: Von Kerlen und Kühen
03:10
Inga Lindström: Der schwarze Schwan
04:40
Kleine Lüge für die Liebe
06:15
Rosamunde Pilcher: Pfeile der Liebe
jinglebells
Feedback