07:00
Babel Show
07:30
Reporter
08:30
Doctor Planet
09:00
Photomania
09:30
Arta de a trăi
10:30
Muzică populară
11:30
Hora de sport
13:00
Pe cai putere
13:30
Jurnal de sănătate
14:00
Muzică populară
15:00
ap
16:00
17:00
Europa TV
18:00
Babel Show
18:30
Doctor Planet
19:00
Jurnal de sănătate
19:30
Reporter
07:00
Ştirile Pro Tv
10:00
La Maruţă
11:45
Acasă la români
12:30
Omul care aduce cartea
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
Reţeta de Acasă
14:00
Promotor
14:30
Te vezi la ProTv Internaţional
14:45
Arena bucătarilor
15:15
Apropo Tv
16:00
ap
Ora exactă în sport
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
07:00
IN PRIM-PLAN (R)
08:00
PUBLIKA NEWSROOM (R)
09:00
Film Documentar Discovery
10:00
Publika (ro)
10:16
LIFESTYLE SINTEZA
10:35
Publika on-line
11:00
Publika (рус.)
11:30
Publika Report
12:00
Publika (ro)
12:30
Publika (ro)
13:00
Publika (рус.)
13:30
Publika (рус.)
14:00
Publika (ro)
14:10
Opinia Publika
15:00
Publika (рус.)
15:30
Publika (рус.)
16:00
Publika (ro)
16:30
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:20
PUBLIKA WORLD SINTEZA
17:40
Publika on-line (R)
18:00
Publika (рус.)
18:30
Доходное дело (рус.)
19:00
Publika (ro)
07:35
Das Lächeln der Frauen
09:05
Katie Fforde: Glücksboten
10:35
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
10:55
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:15
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:40
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
12:00
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
12:20
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
12:40
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
13:05
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
13:25
Katie Fforde: Eine teure Affäre
14:55
Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Madeira
16:30
Katie Fforde: Das Meer in dir
18:00
dragostea e şi mai bună
19:30
copii şi o inimă mare
20:10
Sport
20:25
Meteo
20:30
22:00
Babel Show (R)
22:30
Europa TV (R)
23:00
Lecţia de istorie
23:30
Photomania (R)
00:00
Muzică populară (R)
00:30
Photomania
01:00
Arta de a trăi
02:00
Reporter
03:00
03:45
04:30
Atelier de personalitate
05:00
Jurnal de sănătate (R)
05:30
Babel Show
06:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
20:30
12
21:30
ap
22:30
ap
23:15
Acasă la români
00:00
Teleshopping
00:30
Promotor
01:00
I Like IT
01:30
Ce se întâmplă doctore ?
02:00
Ştirile Pro Tv
03:00
12
03:45
ap
04:45
Acasă la români
05:30
Apropo Tv
06:15
Ce spun românii
20:00
Film Documentar National Geographic
21:00
Opinia Publică (R)
22:00
Publika Report (R)
22:30
Publika on-line (R)
23:00
Moldova tara de minune (R)
00:00
Publika (ro) -Reluare Jurnal (R)
01:00
Publika ru (reluare 18.00)
01:30
Доходное дело (R)
02:00
Publika report (reluare)
02:40
Opinia publică (reluare)
03:30
Publika On line (R)
04:00
In prim plan(reluare)
05:00
Moldova – ţară de minune (reluare)
06:00
Publika ro (reluare 20:00)
21:00
Madame Nobel - Eine Liebe für den Frieden
22:35
Carl und Bertha
00:05
Das Traumschiff - Rio de Janeiro
01:40
Madame Nobel - Eine Liebe für den Frieden
03:15
Carl und Bertha
04:45
Utta Danella: Von Kerlen und Kühen
06:15
Eine Krone für Isabell
jinglebells
Feedback