07:30
Pe cai putere (R)
08:00
Scutul Dobrogei (R)
08:30
Babel Show (R)
09:00
Jurnal de sănătate (R)
09:30
ap
10:30
Doctor Planet (R)
11:00
Asta-i viaţa (R)
12:00
3D Cinema (R)
12:30
Atelier de personalitate (R)
13:00
Delicatese (R)
13:30
agriCULTURA (R)
14:30
Documentar
16:00
Arena Medicală (R)
17:00
Babel Show
17:30
Lecţia de istorie (R)
18:00
Arta de a trăi
19:00
Jurnal de sănătate
19:30
Reporter
07:00
Ştirile Pro Tv
10:00
La Maruţă (R)
10:45
Acasă la români (R)
11:45
Ce spun românii (R)
12:30
Omul care aduce cartea
13:00
Ştirile Pro Tv
13:05
Reţeta de Acasă
14:00
Promotor
14:30
Te vezi la ProTv Internaţional
14:45
ap
Arena bucătarilor
15:15
Descoperă România
15:45
Români de succes
16:00
Ora exactă în sport
18:00
I Like IT
18:30
Ce se întâmplă doctore ?
19:00
Ştirile Pro Tv
07:00
IN PRIM-PLAN (R)
08:00
PUBLIKA NEWSROOM (R)
09:00
Publika (ro)
10:00
Publika (ro)
10:35
Publika on-line
11:00
Publika (ru)
11:30
Publika Report
12:00
Publika (ro)
12:30
Publika (ro)
13:00
Publika (ru)
13:30
Publika (ru)
14:00
Publika (ro)
14:10
Opinia Publika
15:00
Publika (ru)
15:30
Publika (ru)
16:00
Publika (ro)
16:30
Publika (ro)
17:00
Publika (ro)
17:40
Publika on-line (R)
18:00
Publika (R)
18:30
Доходное дело (ru)
19:00
Publika (ro)
08:25
Barbara Wood - Karibisches Geheimnis
09:55
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
10:20
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
10:40
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:05
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:25
Seconde Chance - Verrückt nach Leben
11:50
Inga Lindström: Der Traum vom Siljansee
13:20
Ein Schatz fürs Leben - Abenteuer in Panama
14:50
Kreuzfahrt ins Glück - Hochzeitsreise nach Marrakesch
16:25
Inga Lindström: Schatten der Vergangenheit
17:55
Die Verführerin Adele Spitzeder
19:30
House Husbands
20:10
Sport
20:25
Meteo
20:30
Un taxi pentru Tobuk
22:30
Arta de a trăi (R)
23:30
Lecţia de istorie (R)
00:00
agriCULTURA (R)
01:00
Atelier de personalitate (R)
01:30
Delicatese (R)
02:00
Reporter (R)
02:40
Sport (R)
02:55
Meteo (R)
03:00
ap
Arena Medicală (R)
04:00
Progress (R)
05:00
Jurnal de sănătate (R)
05:30
Babel Show (R)
06:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
20:30
12
21:00
ap
22:00
ap
23:00
Acasă la români
23:45
Teleshopping
00:15
ap
Arena bucătarilor (R)
00:40
Promotor (R)
01:10
I Like IT (R)
01:35
Ce se întâmplă doctore ? (R)
02:00
Ştirile Pro Tv (R)
03:00
12
04:00
ap
05:00
ap
La bloc (R)
05:30
Acasă la români (R)
06:15
Apropo Tv (R)
20:00
Publika (ro)
20:10
Opinia Publika (R)
21:00
Publika (ro) (R)
22:00
Publika Report (R)
22:30
Publika on-line (R)
23:00
Moldova tara de minune (R)
00:00
Publika (ro) (R)
01:00
Publika ru (reluare 18.00)
01:30
Доходное дело(reluare)
02:00
Publika report (reluare)
02:40
Opinia publică (reluare)
03:30
Publika On line (R)
04:00
In prim plan(reluare)
05:00
Moldova – ţară de minune (reluare)
06:00
Publika ro (reluare 20:00)
20:15
House Husbands
21:00
Die Holzbaronin - Teil 1
22:30
Die Holzbaronin - Teil 2
00:00
Jana und der Buschpilot: Streit der Stämme
01:30
Die Holzbaronin - Teil 1
03:00
Die Holzbaronin - Teil 2
04:35
Bella Dilemma
06:05
Der Duft von Holunder
jinglebells
Feedback