07:30
ap
Baronii (R)
08:30
Pastila Vouă (R)
09:00
ap
10:00
ap
Baronii (R)
10:30
ap
Tradiţii de la bunica (R)
12:15
ap
Specialişti în sănătate (R)
13:00
ap
Să v-amintiţi Duminica...
16:45
ap
Iubire interzisă (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Știrile B1
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
12:00
Știrile B1
13:00
Capital TV
14:00
Știrile B1
15:00
Știrile B1
16:00
Ring TV
18:00
Știrile B1
19:00
Știrile B1
07:00
Poate nu ştiai
07:05
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:15
Teleshopping
07:45
Poate nu ştiai
08:00
Popasuri folclorice
09:00
Ferma
10:00
10:45
Poate nu ştiai
11:00
Vedeta familiei
12:00
Pescar hoinar
12:30
Natură şi aventură
13:00
Parteneri de week-end
13:30
Natură şi sănătate
14:10
ap
15:35
Istorii încâlcite- Gloanţele dispărute
16:00
Omul cu chitara
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
Anul Brâncoveanu
19:30
Polo* Campionatul European* Finala mică
07:30
Hristos pentru Moldova
08:00
Dumnezeu stie (cu Cindy Jacobs) (R)
08:30
InTouch (cu Charles Stanley) (R)
09:00
Casa zburatoare
09:30
Intelepciune TV
10:00
Aleea Cristale
10:30
O usa deschisa pentru tine
11:00
Casa din Betania
11:30
Conferinta (R)
12:30
Misiunea John Militaru
13:00
Puterea rugaciunii
13:30
Perspective eterne
14:30
Bucura-te de fiecare zi (cu Joyce Meyer) (R)
15:00
Casa zburatoare (R)
15:30
Intelepciune TV
16:00
Rugul aprins
17:30
Club 700 (R)
18:00
Alfa Omega in obiectiv (R)
18:30
Decupaj din realitate (R)
19:00
Istoria lui Dumnezeu
20:15
ap
23:45
ap
Să v-amintiţi Duminica... (R)
03:30
Pitici de vară (R)
04:30
ap
Consilier de urgenţă (R)
20:00
Știrile B1
21:00
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Actualitatea românească (R)
02:40
Știrile B1 (R)
03:40
Ring TV (R)
20:50
FILLER
21:00
Anul Brâncoveanu
21:30
Polo* Campionatul European* Finala
22:50
FILLER
23:00
00:00
Top cultura
00:50
ap
02:10
Teatru* Moartea unui comis voiajor
03:50
Anul Brâncoveanu
04:40
Omul cu chitara
05:30
Mesager
06:00
Documentar 360°-GEO
06:55
Imnul României
20:30
Mapamond crestin (R)
21:00
Calea, Adevarul si Viata
22:00
Ascendent: Sa fii cel mai bun (R)
22:30
Teatrul de pe strada 7 (R)
23:00
Gaither si prietenii (R)
23:30
Pasiune pura
Feedback