08:15
Teleshopping
10:00
ap
12:00
Teleshopping
12:15
Tradiţii de la bunica
13:00
Opriţi timpul!
15:30
12
Alege iubirea
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
09:45
Teleshopping
10:00
Știrile B1
10:55
Teleshopping
11:00
Știrile B1
11:30
Hai cu noi
11:55
Teleshopping
12:00
Știrile B1
12:55
Teleshopping
13:00
Știrile B1
13:55
Teleshopping
14:00
Știrile B1
14:55
Teleshopping
15:00
Știrile B1
15:55
Teleshopping
16:00
Știrile B1
16:55
Teleshopping
17:00
Dialoguri incomode
18:00
Știrile B1
19:00
X-Press
07:00
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:15
Teleshopping
08:00
Documentar 360°-GEO
09:00
Ferma
10:00
Pescar hoinar
10:30
Natură şi aventură
10:55
Carpaţii, Plămânul Europei
11:00
ap
Destine ca-n filme (R)
12:00
Poveste după poveste (R)
13:00
Cap compas
13:30
Natură şi sănătate
14:10
ap
15:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
16:00
Duelul pianelor
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
ap
18:48
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
19:45
Sport
07:00
Travel Club
08:00
Orașul Tău
09:00
Retrospectivă Minutul de Spiritualitate
09:30
Omul… O Poveste
10:00
Zodiacul Chinezesc
11:00
Învață, Crește, Dăruiește,
12:00
Retrospectiva Minutul de Spiritualitate,
12:30
Iarmarocul Agricol
14:30
Sănătate ca la Carte
15:30
Bucătăria lui Chef Daniel
16:00
Lifestyle cu Anamaria
17:00
Casa Cu Stil
18:00
Autentic cu Ingrid Baciu
19:00
Faraonii
20:15
ap
23:30
ap
01:45
Opriţi timpul! (R)
04:15
ap
05:00
Ştiri Naţional TV (R)
05:30
ap
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
20:30
Dosar de politician
22:00
Știrile B1
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
00:35
Seara milionarilor
02:35
Hai cu noi
03:00
X-Press
20:10
ap
Pentru patrie - Partea I
21:55
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
22:10
ap
Pentru patrie - Partea a II-a
00:00
Arte, carte şi capricii (R)
01:00
Carpaţii, Plămânul Europei
01:10
Teatru TV (R) - Preţioasele ridicole (de Moliere)
02:20
Gala Umorului (R)
03:10
Duelul pianelor (R)
04:00
D'ale lu' Mitică (R)
05:00
Ferma (R)
05:55
Carpaţii, Plămânul Europei
06:00
ap
Documentar 360°-GEO (R)
06:55
Imnul României
20:00
Automagazin
20:30
Valori Euroatlantice
22:30
Rezumatul Săptămânii
23:00
Orașul Tău
00:30
Documentar,
01:00
Bursa de Sănătate
02:00
Astre și Destin
04:00
Turism, Spiritualitate, Autocunoaștere
04:30
Documentar
05:00
Realitatea Românească
06:30
Documentar
06:55
Imnul Național
jinglebells
Feedback