07:30
Pitici de vară (R)
08:30
ap
Baronii (R)
09:15
ap
10:15
Tradiţii de la bunica (R)
11:45
Bugs Bunny
13:00
Să v-amintiţi Duminica...
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Știrile B1
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
12:00
Știrile B1
13:00
Capital TV
14:00
Agrikultura
15:00
Știrile B1
16:00
Ring TV
18:00
Știrile B1
19:00
Talk B1
07:00
Poate nu ştiai
07:30
Cap compas
08:00
Popasuri folclorice
09:00
Ferma
09:55
Paşte în Maramureş
10:10
În curtea bunicilor
12:00
Pescar hoinar
12:30
Credo
14:10
ap
15:45
A înviat!
16:00
Omul cu chitara
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
Minunata fire a lucrurilor de a fi
19:10
Sărbătoarea primăverii
07:30
Hristos pentru Moldova
08:00
Dumnezeu stie (cu Cindy Jacobs) (R)
08:30
InTouch (cu Charles Stanley) (R)
09:00
Casa zburatoare
09:30
Promisiunea de Paste
10:00
Primul Paste
10:30
O usa deschisa pentru tine
11:00
Casa din Betania
11:30
Conferinta profetica (R)
12:30
Misiunea John Militaru
13:00
Puterea rugaciunii
13:30
Perspective eterne
14:30
Bucura-te de fiecare zi (cu Joyce Meyer) (R)
15:00
Casa zburatoare (R)
15:30
Promisiunea de Paste
16:00
Rugul aprins
17:00
Drumul spre Emaus
17:30
Club 700 (R)
18:00
Alfa Omega in obiectiv (R)
18:30
Decupaj din realitate (R)
19:00
Yeshua descoperit prin Pastele Evreiesc
20:15
ap
23:30
Să v-amintiţi Duminica... (R)
03:15
Vouă (R)
03:30
Pitici de vară (R)
20:00
Știrile B1
21:00
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Cinemas
02:00
Actualitatea românească (R)
03:40
Știrile B1 (R)
21:10
ap
22:50
23:40
ap
01:15
Magazin UEFA Champions League 2013-2014.Ediţia nr. 27
01:45
Iată femeia pe care o iubesc
03:20
ap
05:00
Minunata fire a lucrurilor de a fi
05:30
Mesager
06:00
Documentar 360°-GEO
06:55
Imnul României
20:00
Inima inchinarii
20:30
Mapamond crestin (R)
21:00
Calea, Adevarul si Viata
22:00
Ascendent (R)
22:30
Strainul - Toma
23:00
Gaithers si prietenii (R)
23:30
Doua sarbatori de eliberare
00:00
Mapamond crestin (R)
00:30
Verdictul stiintei: Creatie!
01:00
Puterea crucii (R)
02:00
Calea, Adevarul si Viata (R)
03:00
Program pentru minoritati etnice
04:00
Bucura-te de fiecare zi (cu Joyce Meyer)
04:30
Muzica
05:30
Videotext
06:30
Calea, Adevarul si Viata (R)
Feedback