07:30
ap
Vouă (R)
07:45
ap
Specialişti în sănătate (R)
08:30
ap
Vouă (R)
08:45
ap
09:45
ap
Par impar (R)
12:30
ap
Tradiţii de la bunica (R)
14:00
Opriţi timpul!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

16:45
ap
Iubire interzisă (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Știrile B1
08:00
Știrile B1
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
12:00
Știrile B1
13:00
Capital TV
14:00
Dosar de finanţare
15:00
Știrile B1
16:00
Ring TV
18:00
Știrile B1
19:00
Știrile B1
07:00
Poate nu ştiai
07:15
Teleshopping
07:45
Poate nu ştiai
08:00
Popasuri folclorice
09:00
Ferma
10:00
11:00
Vedeta familiei

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

12:00
Pescar hoinar
12:30
Natură şi aventură
13:00
Parteneri de week-end
13:30
Natură şi sănătate
14:00
Omul cu chitara
15:00
Gimnastică ritmică
16:40
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
16:50
Gimnastică ritmică
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
Lumea azi
19:00
Memoria exilului românesc
19:50
Poate nu ştiai
07:30
Hristos pentru Moldova
08:00
Răsplata onoarei (R)
08:30
InTouch (R)
09:00
Cartea cărţilor
09:30
Omida Carlos
10:00
Program pentru copii
10:30
O uşă deschisă pentru tine
11:00
Casa din Betania
11:30
Conferinţa Peniel (R)
12:30
Misiunea John Militaru
13:00
Puterea rugăciunii
13:30
Perspective eterne
14:30
Bucură-te de fiecare zi (R)
15:00
Cartea cărţilor (R)
15:30
Omida Carlos
16:00
Rugul Aprins
17:00
Dincolo de bariere
17:30
Club 700 (R)
18:00
Alfa Omega în obiectiv (R)
18:30
Decupaj din realitate (R)
19:00
Concert
20:15
ap
00:00
Opriţi timpul! (R)
02:45
Copii contra părinţi (R)
04:15
Vouă (R)
04:30
Consilier de urgenţă (R)
20:00
Știrile B1
21:00
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Actualitatea românească (R)
02:40
Știrile B1 (R)
03:40
Ring TV (R)
20:10
ap
22:00
Top cultura
23:10
12
00:45
Teatru
02:05
Teatru
03:20
Omul cu chitara
04:10
Lumea azi
04:40
Memoria exilului românesc
05:30
Mesager
06:00
Documentar 360°-GE0
06:55
Imnul României
20:00
Inima închinării (R)
20:30
Mapamond Creştin (R)
21:00
Calea, Adevărul şi Viaţa
22:00
Ascendent (R)
22:30
Teatrul de pe strada 7 (R)
23:00
Gaither şi prietenii (R)
23:30
12
Pasiune pură
00:00
Mapamond Creştin (R)
00:30
Verdictul ştiintei: Creaţie!
01:00
Învingând spiritul sărăciei (R)
02:00
Calea, Adevărul şi Viaţa (R)
03:00
Program pentru minorităţi etnice
Feedback