15:00
Megastructuri naziste - Zidul Atlanticului
16:00
S.O.S. Mașini clasice - Ford Rock'n'Roll
17:00
Apocalipsa - Ești gata?: Se poate și mai rău
18:00
Afaceri de familie - Arme rare: Hoți de tunuri
19:00
Căutătorii de aur - Drumul spre avere
15:00
Haldorado - Ziua sau noaptea?
15:30
BARACUDA - ENJOY FISHING, Știuci cu Baracuda
16:00
Feedermania
16:30
Febra vânătorii - Experiențe vânătorești la Guth
17:00
Febra vânătorii - Căpriorii din Slovacia
17:30
Bucătăria vânătorilor - Cu Tamas Sallai
18:00
Haldorado - Pe urmele crapilor mari Ep. 04
18:30
Master Crap – Distractie la pescuit partea 1
19:00
Magazin Energofish - Benzar Zsolt cu bățul de picker
19:30
Bucătăria iubitorilor de pește
15:10
Masters and composers - Goya & Beethoven
16:11
Masters and composers - Moreau & Brahms
17:12
Within the frame - SHocking!
17:32
Within the frame - Rembrandt
17:52
Masters and composers - Desportes & Handel
18:52
Within the frame - Three Graces
19:12
An hour with - Raphael
15:00
Campionatul cumpărăturilor - Cele mai bune momente
16:00
Următorul mare cofetar - Activaţi puterile torturilor !
17:00
Regele cofetarilor în acţiune - Brioșele lui Kristi G și nu numai
18:00
Regele cofetarilor în acţiune - Prăvălia italiană Oteri
19:00
Amish în lume - Adevăruri care dor: Partea 2
20:00
Supravieţuitori în Alaska - Frontul de gheață
21:00
Topitoria de bani - Mina de aur
21:30
Topitoria de bani - Ca racheta
22:00
Detectorii de istorie - Avionul pierdut al naziștilor
22:30
Detectorii de istorie - Pe urmele lui Pancho Villa
23:00
Invincibilii - Confruntarea: Blender contra ciocan
00:00
Topitoria de bani - Mina de aur
00:30
Topitoria de bani - Ca racheta
01:00
Detectorii de istorie - Avionul pierdut al naziștilor
01:30
Detectorii de istorie - Pe urmele lui Pancho Villa
02:00
Invincibilii - Confruntarea: Blender contra ciocan
03:00
Supravieţuitori în Alaska - Frontul de gheață
04:00
Căutătorii de aur - Drumul spre avere
05:00
Apocalipsa - Ești gata?: Se poate și mai rău
06:00
Afaceri de familie - Arme rare: Hoți de tunuri
20:00
Marea inundaţie de la Gemenc
20:30
PE URMELE PRĂZII - Mistreții din pădurea Măgura
21:00
Vânătoare de la ghiocei la boncănitul cerbilor
21:30
CARP THEATRE - Razboi fulger
22:00
RĂPITORII FĂRĂ REGULI - Pescuind cu Piotr, partea 2
22:30
TOPMIX TV - Primăvara Topmix
23:00
Master Crap – Distractie la pescuit partea 1
23:30
Magazin Energofish - Benzar Zsolt cu bățul de picker
00:00
Bucătăria iubitorilor de pește
00:30
Marea inundaţie de la Gemenc
01:00
PE URMELE PRĂZII - Mistreții din pădurea Măgura
01:30
Vânătoare de la ghiocei la boncănitul cerbilor
02:00
Pescuitul în focus
02:30
Aventurile IHR - În ape adânci, partea 1
03:00
Aventurile IHR - În ape adânci, partea 2
03:30
Febra vânătorii - Nașterea unui vânător ep. 6, Fazanul
04:00
Febra vânătorii - Vțnătoare de căprior la Telekgerendas
04:30
Febra vânătorii - Învățăm să sunăm din goarnă
05:00
Curs de maeștrii
05:30
RĂPITORII FĂRĂ REGULI - Pescuind cu Piotr, partea 1
06:00
Aventurile IHR - Ep. 27 Nu poți să știi niciodată
06:30
Haldorado - Pe urmele crapilor mari Ep. 04
20:13
Within the frame - Paris
20:34
Within the frame - Galleria Nazionale d'Arte Moderna, Rome
20:55
Within the frame - Poussin
21:15
Within the frame - Sandro Botticelli
21:35
Within the frame - Vincent Van Gogh
21:56
Within the frame - Pinacoteca di Brera, Milan
22:16
Within the frame - Kunsthalle, Hamburg
22:37
Within the frame - Chaïm Soutine
22:57
Within the frame - Caravaggio
23:17
Within the frame - Pierre Bonnard
23:37
Within the frame - Fragonard
23:57
Within the frame - National Galleries of Scotland, Edimburg (U.-K.)
00:17
Within the frame - The Wallace Collection, London
00:37
Within the frame - Tamara de Lempicka
00:57
Within the frame - British Museum, London (U.-K.)
01:00
Within the frame - Picabia at Centre Pompidou
01:20
Within the frame - Raoul Dufy
01:41
Exhibition impossible - Paris
02:01
Within the frame - Famous self-portraits
02:21
An hour with - Claude Monet
03:22
Masters and composers - Friedrich & Wagner
04:22
Within the frame - Vincent Van Gogh
04:43
An hour with - Vincent Van Gogh
05:44
Masters and composers - Courbet & Brahms
06:44
Exhibition impossible - Self Portraits
20:00
Puteri paranormale în Long Island - O surpriză pentru medium
20:30
Puteri paranormale în Long Island - Ajută-mă !
21:00
În sala de naşteri - Un an mai târziu
22:00
Cazuri medicale şocante - Fotbalistul fără picior, cea mai bătrână mamă din lume şi o problemă de familie
23:00
24 de ore la Urgenţă
00:00
Băieţi cu sâni
01:00
Probleme stânjenitoare
01:50
În sala de naşteri - Un an mai târziu
02:40
Cazuri medicale şocante - Fotbalistul fără picior, cea mai bătrână mamă din lume şi o problemă de familie
03:30
24 de ore la Urgenţă
04:20
Campionatul cumpărăturilor - Cele mai bune momente
05:10
Puteri paranormale în Long Island - O surpriză pentru medium
05:35
Puteri paranormale în Long Island - Ajută-mă !
06:00
Stăpâni strângători - Lauren şi Jack
Feedback