07:00
Știrile Kanal D
08:15
ap
Teo Show (R)
10:30
ap
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
Te vreau lângă mine
16:00
Teleshopping
16:45
ap
Teo Show
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
08:15
ap
Vouă (R)
08:30
ap
09:30
ap
Vouă (R)
09:45
ap
Uttaran - Dragoste şi ură (R)
10:45
Teleshopping
11:00
ap
Baronii (R)
11:30
ap
12:45
Teleshopping
13:00
Ştiri Naţional TV
13:15
Teleshopping
13:30
ap
Prieteni pentru totdeauna
15:15
ap
Specialişti în sănătate (R)
15:45
Teleshopping
16:15
ap
17:15
ap
Miezul problemei
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
07:00
ap
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
09:55
Dosar de politician (R)
10:00
Știrile B1
11:00
Talk B1
11:50
Dosar de politician (R)
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Talk B1
15:00
Știrile B1
16:00
Talk B1
17:00
Capital TV
18:00
Știrile B1
18:55
Meteo
19:00
Talk B1
07:00
Teleshopping
08:10
BOOKFEST, 2016
09:10
Cartea cea de toate zilele
09:20
Interzis, arestat, cenzurat
09:30
Natură şi aventură
10:00
Documentar 360°-GEO - Exilul din Insula Sfânta Elena
11:00
La fix
12:00
Telejurnal TVR 2
12:30
Actual pe 2
13:20
Actual pe 2
14:10
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
14:15
Teleshopping
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
16:00
Ieri-Azi-Mâine
16:50
Interzis, arestat, cenzurat
17:00
BOOKFEST, 2016
18:00
Ora de ştiri
18:55
Elveţia-Moldova
20:00
ap
22:30
12
Vacanţa Mare Best of
00:30
Știrile Kanal D (R)
01:45
ap
03:45
ap
Te vreau lângă mine (R)
05:30
ap
Pastila de râs (R)
06:00
Teleshopping (R)
20:15
ap
Uttaran - Dragoste şi ură
21:15
12
Slujitorul Domnului
23:15
ap
King - Şefa de omucideri
00:15
ap
King - Şefa de omucideri
01:15
12
Slujitorul Domnului (R)
03:15
ap
Miezul problemei (R)
04:30
ap
05:30
ap
Baronii (R)
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
20:00
Știrile B1
21:00
Talk B1
22:00
Știrile B1
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
00:30
Talk B1 (R)
01:20
Știrile B1 (R)
02:10
Talk B1 (R)
03:00
Capital TV (R)
03:50
Știrile B1 (R)
21:00
Aniversări 2016
22:00
Telejurnal TVR 2
22:30
Dincolo de viitor
23:10
01:20
Cartea cea de toate zilele
01:30
Deportaţii
02:30
Europa 360°
03:00
La fix
04:00
Popasuri folclorice
05:00
Ieri-Azi-Mâine
05:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
06:00
Ora de ştiri
06:55
Imnul României
jinglebells
Feedback