07:00
Știrile Kanal D
08:00
ap
Fatmagul (R)
10:30
ap
Teo Show (R)
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
Te vreau lângă mine
16:45
ap
Teo Show
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
07:00
ap
Vouă (R)
07:15
Albumul Naţional (R)
09:15
ap
Baronii (R)
09:45
ap
11:00
12
12:15
ap
Baronii (R)
13:00
Ştiri
13:30
ap
14:45
ap
16:15
ap
17:15
ap
Vouă (R)
17:30
ap
Specialişti în sănătate
18:00
ap
Baronii (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician (R)
08:00
Ştirile dimineţii
08:55
Dosar de politician (R)
09:00
Ştirile dimineţii
09:55
Dosar de politician (R)
10:00
Ştirile dimineţii
11:00
Talk B1
12:00
Știrile B1
12:55
Dosar de politician (R)
13:00
Talk B1
14:00
România, acum
15:00
Știrile B1
16:00
România, acum
17:00
Capital TV
17:55
Dosar de politician
18:00
Știrile B1
18:55
Dosar de politician
19:00
Butonul de panică
07:00
Teleshopping
08:00
Drumul lui Leşe
09:00
Documentar 360°-GE0
10:00
Ieri- Azi – Mâine
10:50
Teleshopping
11:10
Memorialul Durerii (R)
12:00
Arte, carte şi capricii (R)
13:00
Festival SoNoRo 2014 (R)
14:00
Gimnastică ritmică - Etapă de Cupa Mondială
15:50
Cartea cea de toate zilele
16:00
Gimnastică ritmică - Etapă de Cupa Mondială
17:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
18:00
Telejurnal TVR 2
19:00
Documentar 360°-GE0
20:00
ap
22:30
ap
D-Paparazzi
23:30
ap
Supermodels by Cătălin Botezatu (R)
01:30
Știrile Kanal D (R)
02:45
ap
Trădarea (R)
04:45
ap
Pastila de râs (R)
05:00
ap
Teo Show (R)
06:45
Știrile Kanal D (R)
20:15
ap
21:15
12
23:00
15
00:45
ap
01:45
15
03:30
ap
Consilier de urgenţă (R)
05:00
ap
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
ap
Tradiţii de la bunica (R)
20:00
Actualitatea românească
21:25
Dosar de politician
21:30
X-Press
22:55
Dosar de politician
23:00
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
00:25
Dosar de politician
00:30
X-Press (R)
01:45
Actualitatea românească (R)
03:00
România, acum (R)
04:00
Evenimentul Zilei (R)
04:30
Știrile B1 (R)
05:30
Butonul de panică (R)
06:30
Știrile B1 (R)
20:10
15
22:00
Ora de ştiri
23:10
15
00:55
15
02:30
Festivalul Internaţional de Teatru de la Sibiu
03:00
Motomagia
03:30
A doua emigrare
03:55
România în anii celui De-Al Doilea Război Mondial
04:20
Telejurnal TVR 2
05:10
Drumul lui Leşe
06:00
Ora de ştiri
06:55
Imnul României
Feedback