07:00
Știrile Kanal D
07:45
Teleshopping
08:15
Teo Show (R)
10:00
Teleshopping
10:30
ap
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
Te vreau lângă mine
16:00
Teleshopping
16:45
ap
Teo Show
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
08:15
Vouă (R)
08:30
09:30
Vouă (R)
09:45
Pitici de vară (R)
10:45
Teleshopping
11:00
ap
Baronii (R)
11:30
ap
12:45
Teleshopping
13:00
ap
Ştiri Naţional TV
13:15
Teleshopping
13:30
Opriţi timpul! (R)
15:45
Teleshopping
16:15
17:15
ap
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
ap
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Meteo
09:00
Știrile B1
09:55
Dosar de politician (R)
10:00
Știrile B1
11:00
Talk B1
11:50
Dosar de politician (R)
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Talk B1
15:00
Știrile B1
16:00
Talk B1
17:00
Evenimentul Zilei
18:00
Știrile B1
18:55
Meteo
19:00
Talk B1
19:55
Dosar de politician
07:00
Teleshopping
08:10
5 minute de ştiinţă
08:20
ap
09:10
Cartea cea de toate zilele
09:20
Interzis, arestat, cenzurat
09:30
Cununi monahale în Munţii Stânişoarei-Petru Vodă şi Paltin
10:00
Documentar 360°-GEO
11:00
La fix
12:00
Telejurnal TVR 2
12:30
Actual pe 2
14:10
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
14:15
Teleshopping
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
16:00
Ieri-Azi-Mâine
16:50
Interzis, arestat, cenzurat
17:00
Documentar 360°-GEO
18:00
Ora de ştiri
19:00
ap
19:50
Cartea cea de toate zilele
20:00
ap
22:30
12
WOWBiz
00:30
Știrile Kanal D (R)
01:45
03:45
ap
Te vreau lângă mine (R)
05:30
Pastila de râs (R)
06:00
Teleshopping (R)
20:15
ap
21:15
MIEZUL PROBLEMEI
00:15
Ştiri Naţional TV (R)
02:15
Albumul Naţional (R)
04:15
Vouă (R)
04:30
Baronii (R)
05:00
Pitici de vară (R)
06:00
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
20:00
Știrile B1
20:55
Dosar de politician
21:00
X-Press
22:55
Dosar de politician
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1 (R)
01:00
X-Press (R)
02:30
Știrile B1 (R)
03:15
Talk B1 (R)
04:00
Evenimentul Zilei (R)
04:50
Talk B1 (R)
05:30
Știrile B1 (R)
20:10
Poveste după poveste
21:00
Arte , carte şi capricii
22:00
Telejurnal TVR 2
22:30
12
23:20
5 minute de ştiinţă
23:30
Interviurile Festivalului Internaţional George Enescu
00:30
Pasiuni şi cariere
01:00
Cununi monahale în Munţii Stânişoarei-Petru Vodă şi Paltin
01:30
Arte , carte şi capricii
02:30
Pescar hoinar
03:00
La fix
04:00
Ferma
05:00
Ieri-Azi-Mâine
05:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
06:00
Ora de ştiri
06:55
Imnul României
jinglebells
Feedback