07:30
ap
Pastila de râs (R)
08:30
ap
11:00
ap
Supermodels by Cătălin Botezatu (R)
12:00
Arena bucătarilor
12:30
Știrile Kanal D
13:45
ap
Mama mea e cea mai bună
16:00
ap
Te vreau lângă mine
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D (R)
07:45
ap
08:45
Teleshopping
09:00
12
10:00
Şi eu m-am născut în România
12:30
ap
Vouă (R)
13:00
ap
15:00
12
18:30
ap
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Lumea lui Banciu (R)
07:55
Dosar de politician (R)
08:00
Știrile B1
08:55
Dosar de politician (R)
09:00
Știrile B1
10:00
Weekend B1
11:30
Auto & Turism
12:00
Știrile B1
12:55
Dosar de politician (R)
13:00
360°
15:00
Știrile B1
16:00
Weekend B1
17:00
ap
Condamnaţii
18:00
Știrile B1
19:00
Știrile B1
07:00
Cartea cea de toate zilele
07:15
Teleshopping
08:00
A doua emigrare
08:30
Europa 360°
09:00
Mic dejun cu un campion
09:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
10:00
România în anii celui De-Al Doilea Război Mondial
10:30
Arca lui Noe
11:00
Rugby - A Steaua-CS Stiinta CSM Baia Mare
12:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
13:00
Popasuri folclorice
14:10
ap
16:00
Memorialul Durerii
17:00
Mituri muzicale româneşti
18:00
Telejurnal TVR 2
18:30
5 x 5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
19:00
Arte , carte şi capricii
19:55
Momentart
20:00
ap
Asta-i România!
21:30
12
Noră pentru Leana
23:30
01:30
Știrile Kanal D
02:30
ap
Asta-i România! (R)
03:45
12
Noră pentru Leana
05:15
ap
Te vreau lângă mine (R)
20:15
ap
Iubire interzisă
22:00
12
Fosta mea iubire (R)
23:00
15
Fosta mea iubire (R)
23:45
Copii contra părinţi (R)
02:45
Albumul Naţional (R)
04:45
ap
Vouă (R)
05:00
Pitici de vară (R)
06:00
ap
Baronii (R)
06:30
ap
20:00
Special B1
22:00
Lumini şi umbre
23:00
360°
00:00
Știrile B1
00:20
X-Press (R)
01:30
Știrile B1 (R)
02:30
Lumini şi umbre (R)
03:20
360° (R)
05:00
Știrile B1 (R)
05:50
ap
Condamnaţii (R)
06:30
Știrile B1 (R)
20:10
12
Serrallonga - Partea a II-a
21:50
Cartea cea de toate zilele
22:10
15
00:20
Arte , carte şi capricii
01:15
Festivalul Internaţional de Teatru de la Sibiu
01:45
Mituri muzicale româneşti
02:35
12
Serrallonga (R) - Partea a II-a
04:10
Memorialul Durerii
05:00
Popasuri folclorice
05:50
Cartea cea de toate zilele
06:00
Documentar 360°-GE0
06:55
Imnul României
Feedback