07:00
Știrile Kanal D
07:45
ap
Cei 7 ani de acasă (R)
10:00
ap
Yaman (R)
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
Te vreau lângă mine
16:45
ap
Teo Show (R)
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
07:00
ap
Vouă (R)
07:15
Albumul naţional (R)
09:15
ap
Baronii (R)
09:45
ap
11:00
ap
Înfruntarea dinastiilor (R)
12:15
ap
Baronii (R)
12:45
Teleshopping
13:00
Ştiri
13:30
ap
14:45
Vouă (R)
15:00
ap
16:00
Teleshopping (R)
16:15
ap
17:30
ap
Specialişti în sănătate
18:00
Baronii (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
07:00
Ştirile dimineţii
07:55
Business B1 la zi
08:00
Ştirile dimineţii
08:55
Business B1 la zi
09:00
Ştirile dimineţii
09:55
Business B1 la zi
10:00
Ştirile dimineţii
11:00
Evenimentul Zilei
12:00
Știrile B1
13:00
Talk B1
14:00
România, acum
15:00
Știrile B1
16:00
România, acum
17:00
Evenimentul Zilei
18:00
Știrile B1
19:00
Butonul de panică
07:00
Teleshopping
07:45
Cartea cea de toate zilele
07:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
08:00
Negustorii de ocazii
08:30
Natură şi sănătate
09:00
Documentar 360°-GE0
10:00
Ieri-Azi-Mâine
10:55
Cartea cea de toate zilele
11:10
Hai-Hui
13:00
RadiRo
14:00
Jurnal de front
14:30
Cultura minorităţilor
15:00
Telejurnal TVR 2
16:00
Ieri-Azi-Mâine
16:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
17:00
ap
17:50
Cartea cea de toate zilele (R)
17:55
După 25 de ani. Dreptul la memorie
18:00
Telejurnal TVR 2
19:00
Handbal feminin - Campionatul European -Croaţia&Ungaria
20:00
ap
22:30
ap
D-Paparazzi
23:30
ap
O mărit pe mama soacră! (R)
01:00
Știrile Kanal D (R)
02:15
ap
D-Paparazzi (R)
03:15
O mărit pe mama soacră! (R)
04:45
ap
Pastila de râs (R)
05:15
ap
Teo Show (R)
20:15
ap
21:15
ap
23:00
ap
Iubire interzisă (R)
00:45
ap
01:45
Copii contra părinţi (R)
03:15
ap
Consilier de urgenţă (R)
04:45
Sare şi Piper (R)
06:00
Pitici de vară (R)
20:00
Bună seara, România!
21:30
Actualitatea românească
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Știrile B1
01:00
Actualitatea românească (R)
02:15
Bună seara, România! (R)
03:30
Știrile B1 (R)
04:30
Butonul de panică (R)
05:15
Știrile B1 (R)
06:05
ap
Lumea lui Banciu (R)
20:30
Replay
21:20
Cartea cea de toate zilele
21:30
Handbal feminin - Campionatul European -Croaţia&Ungaria: *România - Ucraina
23:10
12
00:50
Cartea cea de toate zilele
01:10
15
02:50
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
03:00
Natură şi sănătate
03:30
Ieri-Azi-Mâine
04:20
12
05:30
Mesager
06:00
Documentar 360°-GE0
06:50
După 25 de ani. Dreptul la memorie
06:55
Imnul României
Feedback