07:00
Știrile Kanal D (R)
08:00
Teleshopping
08:45
ap
Sport, dietă şi o vedetă (R)
09:15
ap
11:30
ap
12:00
Teleshopping
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
14:00
ap
Asta-i România! (R)
15:45
ap
Bravo, ai stil! (R)
18:45
Știrea zilei
19:00
ap
Știrile Kanal D
08:15
Teleshopping
09:00
ap
Baronii (R)
09:30
ap
Vouă (R)
09:45
ap
12:00
ap
Tradiţii de la bunica
13:00
Opriţi timpul!
15:30
ap
16:45
ap
Iubire interzisă (R)
18:30
Ştiri Naţional TV
19:15
ap
08:00
Știrile B1
10:00
Știrile B1
11:00
Știrile B1
12:00
Știrile B1
13:00
Știrile B1
14:00
Știrile B1
15:00
Știrile B1
16:00
Știrile B1
17:00
Dialoguri incomode
18:00
Știrile B1
19:00
X-Press
07:00
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
07:15
Teleshopping
08:00
Cap compas (R)
08:30
Ferma
09:30
ap
10:00
Pescar hoinar
10:30
Natură şi aventură
10:55
Carpaţii, Plămânul Europei
11:00
Handbal masculin (R)
12:50
TVR60 - filler
13:00
Cap compas
13:30
Natură şi sănătate
14:10
ap
16:00
Duelul pianelor
17:00
D'ale lu' Mitică
18:00
ap
18:35
TVR60 - filler
18:48
E vremea ta!
19:00
Telejurnal TVR 2
19:45
Sport
20:00
ap
Roata norocului (R)
22:00
12
Ochii din umbră
00:00
15
02:00
12
Ochii din umbră (R)
04:00
ap
06:00
Teleshopping
20:30
12
23:45
Opriţi timpul! (R)
02:15
ap
03:15
Albumul Naţional (R)
05:00
Pitici de vară (R)
06:00
ap
Vouă (R)
06:15
Albumul Naţional (R)
20:30
Dosar de politician
22:00
Știrile B1
23:00
ap
Lumea lui Banciu
00:00
Dosar de politician (R)
01:40
Știrile B1 (R)
02:30
X-Press (R)
03:40
Știrile B1 (R)
04:30
Dosar de politician (R)
06:10
Știrile B1 (R)
20:00
Te vrea România!
20:50
Carpaţii, Plămânul Europei
21:00
Te vrea România!
21:45
Handbal feminin
23:30
5 minute de istorie cu Adrian Cioroianu
23:40
Deportaţii
00:40
Carpaţii, Plămânul Europei
00:50
ap
02:30
Nevski Prospekt – un bulevard imperial (R)
03:00
Te vrea România! (R) - Partea I
03:50
Te vrea România! (R) - Partea a II-a
04:30
Natură şi aventură (R)
05:00
Ferma (R)
05:55
Carpaţii, Plămânul Europei
06:00
Documentar 360°-GEO (R)
06:55
Imnul României
jinglebells
Feedback