11:30
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin pursuit Inclusiv avancronica  (45min)
12:15
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin start în bloc Inclusiv avancronica  (60min)
13:15
Schi alpin - Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (75min)
14:30
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin start în bloc  (45min)
15:15
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137  (105min)
17:00
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 17-a  (45min)
17:45
Fotbal - Premier League, în  - Etapa a 17-a Liverpool (Anglia) - Arsenal (Anglia) Inclusiv avancronica  (135min)
11:15
Schi alpin - Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa - Feminin, Super-G Inclusiv avancronica  (90min)
12:45
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria - DT 96  (45min)
13:30
Schi fond - Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia - Masculin şi feminin, sprint, procedeul liber Inclusiv avancronica  (105min)
15:15
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin start în bloc Inclusiv avancronica  (45min)
16:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin start în bloc  (30min)
16:30
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria - Gundersen Inclusiv avancronica  (60min)
17:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa - Feminin, Super-G Inclusiv avancronica  (45min)
18:15
Schi alpin - Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (30min)
18:45
Schi fond - Cupa Mondială, la Davos, în Elveţia - Masculin şi feminin, sprint, procedeul liber Inclusiv avancronica  (45min)
19:30
Omnisport - WATTS - Cele mai interesante faze din sporturile de iarnă (15min)
19:45
Combinata nordică - COMBINATA NORDICĂ: Cupa Mondială, la Ramsau, în Austria - Gundersen Inclusiv avancronica  (45min)
11:35
Raliul Bullrun - Poliţişti, maşini & supervedete
12:00
Raliul Bullrun - Poliţişti, maşini & supervedete
12:30
Călători pe schiuri
12:55
Călători pe schiuri
13:25
Alli prezintă
14:20
Alli prezintă
15:15
Revoluţia BMX-ului
16:10
Revoluţia BMX-ului
17:05
Monster Jam
18:00
Jurnalul de motociclist: Pe urmele raliului Dakar
18:25
Jurnalul de motociclist: Pe urmele raliului Dakar
18:55
Călători pe schiuri
19:20
Călători pe schiuri
19:50
Raliul Bullrun - Poliţişti, maşini & supervedete
11:25
Goodwood Revival
12:45
Goodwood Revival
14:25
Goodwood Festival Of Speed
15:45
Lucas Oil Off Road Racing
16:35
Trophee Andros
17:30
V8 Supercars Season Review
20:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (45min)
20:45
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137  (75min)
22:00
Box - Versiunea WBO, la Kiel, în Germania - Categoria super mijlocie A. Abraham (Germania) - P. Smith (Marea Britanie)  (120min)
00:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin start în bloc Inclusiv avancronica  (45min)
00:45
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin start în bloc  (45min)
01:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137  (60min)
20:30
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Feminin start în bloc Inclusiv avancronica  (30min)
21:00
Biatlon - Cupa Mondială, la Pokljuka, în Slovenia - Masculin start în bloc  (30min)
21:30
Schi alpin - Cupa Mondială, la Alta Badia, în Italia - Masculin, slalom uriaş, manşa a doua Inclusiv avancronica  (30min)
22:00
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137  (60min)
23:00
Schi alpin - Cupa Mondială, la Val d'Isère, în Franţa - Feminin, Super-G Inclusiv avancronica  (45min)
23:45
Curse de maşini - CURSE DE MAŞINI: Cursa campionilor , în Barbados -  Programul nr. 1 din 2  (30min)
00:15
Curse de maşini - CURSE DE MAŞINI: Cursa campionilor , în Barbados -  Programul nr. 2 (ultimul)  (30min)
00:45
Sporturi de contact - Regele regilor, la Gdansk, în Polonia -   (105min)
02:30
Sărituri cu schiurile - SĂRITURI CU SCHIURILE: Cupa Mondială, la Engelberg, în Elveţia - DT 137  (90min)
04:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - decembrie (60min)
05:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna noiembrie (60min)
06:00
Omnisport - WATTS - Ediţie specială - luna octombrie (60min)
20:15
Raliul Bullrun - Poliţişti, maşini & supervedete
20:45
Monster Jam
21:40
Dragoste pentru ciclism
23:00
Surf în Noosa şi Victoria
23:30
Vise - Povestea lui Terry Adams
00:25
În lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
00:50
În lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
01:20
Shark Fights
02:15
Călători pe schiuri
02:40
Călători pe schiuri
03:10
În lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
03:35
În lumea fanteziei lui Rob Dyrdek
20:55
V8 Supercars Season Review
00:25
Trophee Andros
01:15
Asian Le Mans Series
02:05
Night Of The Jumps
03:45
Australasian Superbikes
04:40
V8 Supercars Season Review
Feedback