07:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
09:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei
|
10:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii
|
10:40
|
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica
|
12:00
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
12:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
13:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
|
14:00
|
Ciclism: Pavate monumentale
|
15:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
|
18:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
|
19:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
|
07:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
- Masculin SG
|
08:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
- Masculin DH
|
09:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
- Finala
|
11:30
|
Ciclism: Pavate monumentale
-
|
12:30
|
Ciclism: Ciclism Show
-
|
13:00
|
Motocros: Campionatul Mondial Spania
- MX2 Cursa a 2-a
|
13:30
|
Motocros: Campionatul Mondial Spania
- MXGP Cursa a 2-a
|
14:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
- Finala
|
16:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Vise şi coşmaruri
-
|
17:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Bariere de trecut
-
|
18:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Jocurile prin obiectiv
-
|
18:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Jocurile prin obiectiv
-
|
19:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Gent - Wevelgem
- Masculin
|
|
07:00
|
Marile Orașe
|
07:30
|
Travel Journal
|
08:00
|
Mapamond Culinar
|
08:25
|
Documentar Cultural
|
09:00
|
Documentar Informațional
|
09:30
|
Istoria Neștiută
|
10:00
|
Muzee Și Palate
|
|
10:30
|
Prahova Economică
|
11:00
|
Music Retro
|
11:30
|
Music Retro
|
12:00
|
Marile Metropole
|
12:30
|
Documentar Travel
|
13:00
|
Carti Care AuSchimbat Lumea
|
13:30
|
Carti Care AuSchimbat Lumea
|
14:00
|
Box Office
|
14:30
|
Trasee Turistice
|
15:00
|
Documentar Cultural
|
15:30
|
Documentar Educațional
|
16:00
|
Jurnal De Călătorie
|
16:30
|
Filmul Din Carte
|
17:00
|
Istoria Neștiută
|
17:30
|
Scurtmetraj
|
18:00
|
Documentar Travel
|
18:30
|
Lumea, Un Bazar
|
19:00
|
Cu cărțile pe față
|
19:30
|
Cu cărțile pe față
|
|
07:00
|
Homme
|
07:15
|
Homme
|
07:30
|
Homme
|
07:45
|
Homme
|
08:00
|
Femme
|
08:30
|
Femme
|
09:00
|
Cities
|
09:30
|
Cities
|
10:00
|
Look
|
10:20
|
Look
|
10:40
|
Look
|
11:00
|
Cities
|
11:30
|
Cities
|
12:00
|
Look
|
12:20
|
Look
|
12:40
|
Look
|
13:00
|
Homme
|
13:15
|
Homme
|
13:30
|
Homme
|
13:45
|
Homme
|
14:00
|
Femme
|
14:30
|
Femme
|
15:00
|
Cities
|
15:30
|
Cities
|
16:00
|
Look
|
16:20
|
Look
|
16:40
|
Look
|
17:00
|
Cities
|
17:30
|
Cities
|
18:00
|
Bridal spring summer 2020
|
18:30
|
Bridal spring summer 2020
|
19:00
|
New york fashion week: new and old
|
19:30
|
New york fashion week: new and old
|
|
21:00
|
Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială Planica
|
22:00
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
22:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
23:00
|
Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne
|
23:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
01:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei
|
02:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
03:15
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei
|
05:30
|
Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne
|
06:30
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
|
|
20:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
- Masculin
|
22:00
|
Golf: Circuitul PGA - Openul Houston
- Etapa a doua
|
01:00
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
- Masculin SG
|
01:45
|
Schi alpin: Cupa Mondială, la Saalbach Hinterglemm
- Masculin DH
|
02:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
- Finala
|
04:00
|
Schi acrobatic: Cupa Mondială Idre
- Mixt SKI CROSS
|
04:45
|
Snowboard: Cupa Mondială Mont Sainte Anne
- Mixt SBX
|
05:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - De-a lungul Flandrei
- Masculin
|
|
20:00
|
Puterea Stirilor
|
20:30
|
Puterea Stirilor
|
21:00
|
Jurnal
|
21:30
|
Scurtmetraj Romanesc
|
22:00
|
Club Cinema
|
22:30
|
Documentar Istoric
|
23:00
|
Trasee Turistice
|
23:30
|
Scurtmetraj Romanesc
|
00:00
|
Jurnal
(R)
|
00:30
|
Documentar Travel
(R)
|
01:00
|
Lumea, Un Bazar
(R)
|
01:30
|
Documentar Travel
(R)
|
02:00
|
Filmul Din Carte
(R)
|
02:30
|
Muzee Și Palate
(R)
|
03:00
|
Jurnal De Călătorie
(R)
|
03:30
|
Trasee Turistice
(R)
|
04:00
|
Fashion
(R)
|
04:30
|
Istoria Neștiută
(R)
|
05:00
|
Documentar Cultural
(R)
|
05:30
|
Marile Metropole
(R)
|
06:30
|
Documentar Informativ
|
|
20:00
|
Couture spring summer 2018
|
20:30
|
Couture spring summer 2018
|
21:00
|
Close up designers of fashion
|
21:30
|
Close up designers of fashion
|
22:00
|
New york fashionweek spring summer 2023
|
22:30
|
New york fashionweek spring summer 2023
|
23:00
|
World of luxury
|
23:30
|
World of luxury
|
00:00
|
The hollywood glow
|
00:30
|
World of fashion
|
01:00
|
Fashionbox spotlight
|
02:00
|
Swim week 2023
|
02:30
|
Swim week 2023
|
03:00
|
Homme
|
03:15
|
Homme
|
03:30
|
Homme
|
03:45
|
Homme
|
04:00
|
Femme
|
04:30
|
Femme
|
05:00
|
Cities
|
05:30
|
Cities
|
06:00
|
Look
|
06:20
|
Look
|
06:40
|
Look
|
|