07:00
|
CURLING
|
08:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
|
09:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
11:00
|
Judo: Emisiunea de judo
|
12:00
|
Snooker: Grand Prixul Mondial
|
13:55
|
Minutul
|
14:00
|
Ciclism: Turul Mouscron
|
|
15:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
16:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
18:45
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
|
19:30
|
Ciclism: Ciclism Show
|
|
07:30
|
Snooker: Grand Prixul Mondial
- Finala Trump Judd - O'sullivan Ronnie
|
09:30
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
- Masculin Round Robin
|
11:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa întâi Masculin
|
13:00
|
Ciclism: Turul Mouscron
|
14:00
|
Snooker: Grand Prixul Mondial
- Finala Trump Judd - O'sullivan Ronnie
|
16:00
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
- Masculin Round Robin
|
18:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei
-
|
19:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Olimpicii
-
|
19:10
|
Tenis: Australian Open
- Feminin Simplu Finala Zheng Qinwen - Sabalenka Aryna Parcul Melbourne
|
|
07:00
|
Carti Care Au Schimbat Lumea
(R)
|
07:30
|
Documentar Travel
|
08:00
|
Filmul Din Carte
|
08:25
|
Marile Metropole
|
09:00
|
Club Cinema
|
09:30
|
Documentar
|
10:00
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
|
10:30
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
11:00
|
Tradiții Și Obiceiuri
|
11:30
|
Music Retro
|
12:00
|
Music Retro
|
12:30
|
Documentar Cultural
|
13:00
|
Jurnal De Călătorie
|
13:30
|
Documentar Travel
|
14:00
|
Box Office
|
14:30
|
Trasee Turistice
|
15:00
|
Scurtmetraj
|
15:30
|
Prahova Economică
|
16:00
|
Puterea Stirilor
(R)
|
16:30
|
Puterea Stirilor
(R)
|
17:00
|
Trasee Turistice
|
17:30
|
Lumea, Un Bazar
|
18:00
|
Documentar Cultural
|
18:30
|
Marile Metropole
|
19:00
|
Documentar
|
19:30
|
Jurnal De Călătorie
|
|
07:00
|
Cities
|
07:30
|
Cities
|
08:00
|
Look
|
08:20
|
Look
|
08:40
|
Look
|
09:00
|
Cities
|
09:30
|
Cities
|
10:00
|
Look
|
10:20
|
Look
|
10:40
|
Look
|
11:00
|
Homme
|
11:15
|
Homme
|
11:30
|
Homme
|
11:45
|
Homme
|
12:00
|
Femme
|
12:30
|
Femme
|
13:00
|
Cities
|
13:30
|
Cities
|
14:00
|
Look
|
14:20
|
Look
|
14:40
|
Look
|
15:00
|
Cities
|
15:30
|
Cities
|
16:00
|
Look
|
16:20
|
Look
|
16:40
|
Look
|
17:00
|
Homme
|
17:15
|
Homme
|
17:30
|
Homme
|
17:45
|
Homme
|
18:00
|
Femme
|
18:30
|
Femme
|
19:00
|
Cities
|
19:30
|
Cities
|
|
20:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
21:00
|
Formula e: Campionatul Mondial Tokyo
|
22:00
|
Snooker: Grand Prixul Mondial
|
22:55
|
Minutul
|
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
00:30
|
CURLING
|
01:30
|
Formula e: Campionatul Mondial Tokyo
|
02:30
|
Snooker: Grand Prixul Mondial
|
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
05:30
|
Snooker: Home Nations Series Mastersul German
|
|
21:00
|
Ciclism: Ciclism Show
-
|
21:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a doua Masculin
|
22:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă
-
|
23:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă
-
|
00:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei
-
|
01:30
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: În căutarea gloriei
-
|
02:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a doua Masculin
|
04:00
|
Snooker: Home Nations Series Mastersul German
- Finala Trump Judd - Si Jiahui Berlin
|
05:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a doua Masculin
|
|
20:00
|
Istoria Neștiută
|
20:30
|
Descopera Romania
|
21:00
|
Jurnal
|
21:30
|
Scurtmetraj Romanesc
|
22:00
|
Filml Din Carte
|
22:30
|
Istoria Neștiută
|
23:00
|
Documentar Cultural
|
23:30
|
Documentar
|
00:00
|
Jurnal
(R)
|
00:30
|
Documentar Istoric
(R)
|
01:00
|
Lumea, Un Bazar
(R)
|
01:30
|
Istoria Neștiută
(R)
|
02:00
|
Trasee Turistice
(R)
|
02:30
|
Filmul Din Carte
(R)
|
03:00
|
Club Cinema
(R)
|
03:30
|
Marile Metropole
(R)
|
04:00
|
Prahova Economică
(R)
|
04:30
|
Jurnal De Călătorie
(R)
|
05:00
|
Music Retro
(R)
|
05:30
|
Music Retro
(R)
|
06:30
|
Documentar Travel
|
|
20:00
|
Fashionbox takes nyc
|
21:00
|
New york fashion week: new and old
|
21:30
|
New york fashion week: new and old
|
22:00
|
La fashionweek fall winter 2018
|
22:30
|
La fashionweek fall winter 2018
|
23:00
|
Luxury life - porsche dersign & british motor racing festival
|
00:00
|
New york fashion week - fall winter 2020
|
01:00
|
Gran Canaria swim wear 2022
|
02:00
|
New york fashionweek spring summer 2023
|
02:30
|
New york fashionweek spring summer 2023
|
03:00
|
Fashionbox spotlight - s2-e10
|
04:00
|
Swim week 2023
|
04:30
|
Swim week 2023
|
05:00
|
Homme
|
05:15
|
Homme
|
05:30
|
Homme
|
05:45
|
Homme
|
06:00
|
Femme
|
06:30
|
Femme
|
|