13:00
La Dolce Liga
14:00
Porsche Supercup Silverstone
14:30
Sport 24
15:00
Volei Pe Plaja Ljubljana
16:30
Sport 24
17:00
Judo Grand Prix Hohhot
17:30
La Dolce Liga
18:30
Sport 24
19:00
Volei Pe Plaja Ljubljana
12:00
ATP Hamburg
13:15
Scrimă: Campionatul Mondial, la Leipzig, în Germania
14:15
Călărie: Marele Şlem Rolex
15:15
Omnisport: Watts
15:30
Ciclism: Turul Franţei
16:30
Ciclism: Turul Valoniei
18:00
înot: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
18:30
înot: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
13:30
înot: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria - Etapa a zecea Finalele
15:00
Atletism: Campionatele Europene de juniori, la Grosseto, în Italia - Ziua a patra
16:15
Scrimă: Campionatul Mondial, la Leipzig, în Germania - Ziua a treia Masculin, floretă/Feminin, spadă
17:00
Scrimă: Campionatul Mondial, la Leipzig, în Germania - Locul trei Masculin, sabie/Feminin, floretă
19:00
Scrimă: Campionatul Mondial, la Leipzig, în Germania - Ziua a patra Finalele
21:00
Tenis ATP Hamburg
23:00
Minutul 91
00:30
Sport 24
01:00
Fotbal Amical Asia Trophy: Liverpool - Crystal Palace
03:00
Volei Pe Plaja Ljubljana
04:30
Fotbal Amical Asia Trophy: Leicester - West Bromwich
06:30
Teleshopping
20:00
Asia Trophy: Leicester - West Bromwich
22:00
ATP Hamburg
06:00
WRC: Mexic
20:25
ştiri: Ştirile Eurosport
20:30
Ciclism: Turul Franţei
21:30
Fotbal: Campionatul European feminin UEFA , în Olanda
23:45
Scrimă: Campionatul Mondial, la Leipzig, în Germania
00:40
ştiri: Ştirile Eurosport
00:50
Fotbal: Liga Americană de fotbal MLS, la ,
01:15
Fotbal: Fotbal FIFA
01:45
Omnisport: Watts
02:00
Omnisport: Watts
02:30
înot: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria
04:00
Fotbal: Campionatul European feminin UEFA , în Olanda
05:30
Ciclism: Turul Valoniei
21:10
ştiri: Ştirile Eurosport
21:15
Omnisport: Watts - Ediţie specială - Turul Franţei
21:30
Fotbal: Campionatul European feminin UEFA , în Olanda - Faza grupelor:
23:45
înot: Campionatul Mondial, la Budapesta, în Ungaria - Etapa a 11-a Finalele
01:10
ştiri: Ştirile Eurosport
01:15
Ciclism: Turul Valoniei - Etapa a treia
02:30
Fotbal: Campionatul European feminin UEFA , în Olanda - Faza grupelor:
04:00
Ciclism: Turul Valoniei - Etapa a treia
05:30
Fotbal: Campionatul European feminin UEFA , în Olanda - Faza grupelor:
jinglebells
Feedback