07:00
ap |
Serie A: Rezumat Etapa 30
|
07:45
ap |
Premier League: Rezumat Etapa 30
|
08:45
ap |
Cupa Romaniei: FCU 1948 Craiova-Voluntari Sferturi
|
10:30
ap |
Cupa Romaniei: Universitatea Cluj-Hermannstadt Sferturi
|
12:15
ap |
Premier League: Manchester City-Aston Villa
|
14:00
ap |
Live Tenis
|
16:00
ap |
Live Tenis
|
|
18:00
ap |
Live Tenis
|
|
07:00
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
|
08:30
|
Tenis: Australian Open
|
09:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
11:00
|
Ciclism: Ciclism Show
|
11:30
|
Golf pga tour: Discovery Golf
|
12:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
13:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
15:00
|
Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs
|
16:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
18:45
|
Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs
|
|
07:00
|
Tokyo | Retrospectivă
- Campionatul Mondial
|
08:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a treia Masculin
|
09:30
|
Curling
- Masculin | Round Robin | Schaffhausen
|
11:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a treia Masculin
|
13:00
|
Ciclism: Ciclism Show
-
|
13:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
- Finala Gary Wilson - Martin O'donnell
|
15:00
|
Curling
- Masculin | Round Robin | Schaffhausen
|
|
18:00
|
Tenis: Australian Open
- Feminin Simplu Finala Zheng Qinwen - Sabalenka Aryna Parcul Melbourne
|
|
07:00
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
|
08:30
|
Tenis: Australian Open
|
09:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
11:00
|
Ciclism: Ciclism Show
|
11:30
|
Golf pga tour: Discovery Golf
|
12:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
13:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
15:00
|
Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs
|
16:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
18:45
|
Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs
|
|
20:00
ap |
Live Tenis
|
22:00
ap |
Live Tenis
|
00:00
ap |
Live Tenis
|
02:00
ap |
Stirie Digi Sport
|
02:30
ap |
Live Tenis: WTA Bogota
|
04:30
ap |
Premier League: Liverpool-Sheffield United Etapa 31
|
|
20:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
21:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă
|
22:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
00:30
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
|
02:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
05:30
|
Snooker: Campionatul Players
|
|
20:00
|
Tokyo | Retrospectivă
- Campionatul Mondial
|
21:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a patra Masculin
|
22:30
|
Golf pga tour: Discovery Golf
-
|
23:00
|
Openul Texas | Etapa întâi
- Circuitul PGA
|
02:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
- Etapa a patra Masculin
|
03:00
|
Ciclism: Seria Pro - Scheldeprijs
- Masculin
|
04:00
|
Snooker: Campionatul Players
- Finala Allen Mark - Zhang Anda
|
05:30
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Flandrei
- Masculin
|
|
20:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
21:00
|
Jocurile olimpice - gazda jocurilor olimpice: Viaţa sportivă
|
22:00
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
23:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
00:30
|
Curling: Campionatul Mondial Schaffhausen
|
02:30
|
Snooker: Seria Home Nations - Openul galez
|
04:00
|
Ciclism: Circuitul Mondial - Turul Ţării Bascilor
|
05:30
|
Snooker: Campionatul Players
|
|