08:00
ap
Digi Sport Show
08:15
ap
Digi Sport Show
08:30
ap
Digi Sport Show
08:45
ap
Gimnastica de dimineata
09:00
ap
Digi Sport Show
09:15
ap
Rezumat Euroliga
09:45
ap
Gimnastica de dimineata
10:00
ap
Digi Sport Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Sport Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Sport Show
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Sport Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Sport Show
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Sport Show
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Digi Sport Show
16:15
ap
Stirile Digi Sport
16:30
ap
Rezumat Euroliga
17:00
ap
Tenis: ATP Miami Open - ziua 3
19:00
ap
Fotbal: Georgia - Serbia European Qualifiers (CM)
08:00
ap
Rezumat Italia Serie A
08:30
ap
Rezumat Spania La Liga
09:30
ap
Rezumat Scotia Premier League
10:00
ap
Handbal F.: CSM Bucuresti - HCM Ramnicu Valcea Liga Nationala
11:30
ap
Handbal F.: HC Zalau - U Cluj Liga Nationala
13:00
ap
Fotbal: Barcelona - Valencia La Liga
14:45
ap
Formula 1 Marele Premiu al Australiei
16:15
ap
Formula 1 Marele Premiu al Australiei
17:45
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Baschet M.: Unics Kazan - TSKA Moscova Euroliga
19:45
ap
Baschet M.: CSM CSU Oradea - BC SCM Timisoara Liga Nationala
07:00
Antrenamente Formula 1 Australia (direct)
13:00
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
14:00
Rugby Superliga: Dinamo - Csm Bucuresti (direct)
16:00
Rezumat Uefa Champions League
16:30
Sport 24 (stiri) - Direct
17:00
Zoom Sport (talk-show)
17:30
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
18:30
Sport 24 (stiri) - Direct
19:00
Antrenamente Formula 1 Australia
08:00
Atp Miami
10:00
Teleshopping
10:30
Atp Miami
13:30
Teleshopping
14:00
Fotbal Liga I: Poli Timisoara - Fc Voluntari
16:00
Teleshopping
17:00
Atp Miami
21:00
ap
Stirile Digi Sport
21:45
ap
Fotbal: Italia - Albania European Qualifiers (CM)
23:45
ap
Tenis: ATP Miami Open - ziua 3
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:30
ap
Digi Sport Show
21:45
ap
Fotbal: Croatia - Ucraina European Qualifiers (CM)
23:45
ap
Kickboxing Inside Glory
00:15
ap
Baschet M.: CSM CSU Oradea - BC SCM Timisoara Liga Nationala
02:00
ap
Baschet M.: Unics Kazan - TSKA Moscova Euroliga
03:30
ap
Fotbal: Croatia - Ucraina European Qualifiers (CM)
05:15
ap
Fotbal: Italia - Albania European Qualifiers (CM)
20:30
Interviu:
21:00
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
22:00
Sport 24 (stiri) - Direct
22:30
Antrenamente Formula 1 Australia
00:00
Fotbal Amical: Germania - Anglia
02:00
Nba: Charlotte - Cleveland (direct)
05:00
Antrenamente Formula 1 Australia (direct)
06:30
Rugby Superliga: Dinamo - Csm Bucuresti
01:00
Fotbal Spania: Betis - Osasuna
03:00
Fotbal Anglia: Middlesbrough - Manchester United
05:00
Fotbal Liga I: Dinamo - Craiova
jinglebells
Feedback