08:30
ap
Digi Sport Show
08:45
ap
Gimnastica de dimineata
09:00
ap
Digi Sport Show
09:15
ap
Digi Sport Show
09:30
ap
Digi Sport Show
09:45
ap
Gimnastica de dimineata
10:00
ap
Digi Sport Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Digi Sport Show
11:15
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Digi Sport Show
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Sport Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Sport Show
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Tenis ATP Antalya
17:00
ap
Enduro GP World Championship
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Serie A - retrospectiva sezonului
19:30
ap
Stirile Digi Sport
07:00
ap
Fotbal: Sampdoria - Roma Serie A
08:45
ap
Fotbal: Monaco - Nice Ligue 1
10:30
ap
Fotbal: Real Madrid - Real Sociedad La Liga
12:15
ap
Fotbal: Roma - Fiorentina Serie A
14:00
ap
Fotbal: Alaves - Barcelona La Liga
15:45
ap
Fotbal: Juventus - Inter Serie A
17:30
ap
Fotbal: PSG - Monaco Ligue 1
19:15
ap
Fotbal: Barcelona - Athletic Bilbao La Liga
08:30
Tenis Atp Queens
10:30
Sport 24 (stiri)
11:00
Uefa Europa League: Fc Zurich - Fcsb
13:00
Volei Pe Plaja (m) - Baden
14:30
Sport 24 (stiri)
15:00
Rugby Meci Test: Canada - Romania
16:30
Sport 24 (stiri) - Direct
17:00
Judo Grand Prix Cancun
17:30
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
18:30
Sport 24 (stiri) - Direct
19:00
Uefa Champions League: As Monaco - Juventus
08:00
Fotbal Anglia: Manchester United - West Ham
10:00
Teleshopping
10:30
Tenis Atp Queens
13:30
Teleshopping
14:00
Fotbal Rusia: Zenit - Tom Tomsk
16:00
Teleshopping
17:00
Fotbal Liga I: Fcsb - Asa Tg Mures
19:00
Natatie Fina World Cup Singapore
20:00
ap
Stirile Digi Sport
20:30
ap
La Liga - Rezumatul sezonului
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Stirile Digi Sport
22:30
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
Messi """"Pichichi"""" Top Scorer
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Indy Lights Series Road America
22:00
ap
Formula 1: cursa Marele Premiu al Azerbaidjanului
00:00
ap
Fotbal: Lazio - Milan Serie A
01:45
ap
Fotbal: Monaco - Metz Ligue 1
03:30
ap
Fotbal: Osasuna - Real Madrid La Liga
05:15
ap
Fotbal: Juventus - Palermo Serie A
21:00
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
22:00
Sport 24 (stiri) - Direct
22:30
Nhl: Predators - Penguins
00:30
Uefa Europa League: Fc Zurich - Fcsb
02:30
Volei Pe Plaja (m) - Baden
04:00
Judo Grand Prix Cancun
04:30
Uefa Champions League: Atletico - Real Madrid
06:30
Teleshopping
21:30
Fotbal Anglia: Manchester United - West Ham
23:30
Fotbal Rusia: Zenit - Tom Tomsk
01:30
Natatie Fina World Cup Singapore
04:00
Top Interviuri: Gheorghe Craioveanu
05:00
Fotbal Liga I: Fcsb - Asa Tg Mures
jinglebells
Feedback