12:45
ap
Campionii Digi Sport
13:45
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Tenis: Simona HALEP (ROU) - Petra KVITOVA (CZE) WTA Wuhan
16:00
ap
Tenis WTA Wuhan: ziua 5
19:00
ap
Saptamana de handbal
19:30
ap
Handbal M.: HC Dobrogea Sud - AHC Dunarea Calarasi Liga Nationala
13:00
ap
Digi Sport Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
13:45
ap
Serie A Show
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
La Liga World
15:30
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Rezumatele etapei Liga 1
16:30
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Conferinta de presa Dinamo
17:30
ap
Polo: Mornar Split - Galatasaray Champions League(Calificari)
18:45
ap
Digi Sport Show
19:00
ap
Polo: CSM Digi Oradea - Utrecht Champions League(Calificari)
12:45
ap
Handbal M: Dinamo - Motor Zaporozhye EHF Champions League
14:15
ap
Baschet M: U BT Cluj - Petrolina A.E.K. Larnaca Champions League Qualification
16:00
ap
Fotbal: Fiorentina - Milan Serie A
17:45
ap
Stirile Digi Sport
18:15
ap
Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Malaeziei
19:45
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
14:00
ap
REZUMAT UEFA EUROPA LEAGUE
14:30
ap
SPORT 24
15:00
ap
HANDBAL CHL: DINAMO - MOTOR ZAPOROJE
16:30
ap
SPORT 24
17:00
ap
PREVIEW FOTBAL SPANIA
17:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
18:00
ap
DIRECT MECI FOTBAL LIGA I: CSMS IASI - POLI TIMISOARA
21:15
ap
Stirile Digi Sport
21:45
ap
Fotbal: Real Sociedad - Betis La Liga
23:45
ap
Tenis WTA Wuhan: ziua 5
03:45
ap
Fotbal: Real Sociedad - Betis La Liga
05:30
ap
GP3 Series: cursa 1 Malaysia
06:15
ap
Digi Sport Show
06:30
ap
Digi Sport Show
06:45
ap
GP2 Series: cursa 1 Malaysia
20:15
ap
Avanpremiera Serie A
20:45
ap
Avanpremiera La Liga
21:15
ap
Avanpremiera Ligue 1
21:45
ap
Fotbal: Rennes - Guingamp Ligue 1
23:45
ap
Avanpremiera Serie A
00:15
ap
Stirile Digi Sport
01:15
ap
Avanpremiera La Liga
01:45
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
20:15
ap
Formula 1: antrenamente Marele Premiu al Malaeziei
21:45
ap
Fotbal: Motherwell - Hearts Premier League
23:45
ap
Handbal M: HC Dobrogea Sud - AHC Dunarea Calarasi Liga Nationala
01:15
ap
Polo: Mornar Split - Galatasaray Champions League(Calificari)
02:15
ap
Polo: CSM Digi Oradea - Utrecht Champions League(Calificari)
03:15
ap
Digi Sport Show ATP 250 Open de Moselle
03:30
ap
Fotbal: Motherwell - Hearts Premier League
05:15
ap
Fotbal: Rennes - Guingamp Ligue 1
20:00
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
20:30
ap
DIRECT FOTBAL LIGA I: ASA TG MURES - CFR CLUJ
22:30
ap
LA DOLCE LIGA (TALK-SHOW)
23:00
ap
SPORT 24
23:30
ap
UEFA EUROPA LEAGUE: STEAUA - VILLAREAL
01:30
ap
FOTBAL LIGA I: CSMS IASI - POLI TIMISOARA
03:30
ap
FOTBAL LIGA I: ASA TG MURES - CFR CLUJ
05:30
ap
GP3 - KUALA LUMPUR
06:15
ap
NFL GAMEDAY
06:45
ap
GP2 - KUALA LUMPUR
jinglebells
Feedback