11:00
ap
Tenis: Qiang WANG (CHN) vs. Kristina MLADENOVIC (FRA) TENIS, WTA Dubai - ziua 4
13:00
ap
Tenis: Christina MCHALE (USA) vs. Saisai ZHENG (CHN)/ Elina SVITOLINA (UKR) TENIS, WTA Dubai - ziua 4
15:00
ap
Tenis: Angelique KERBER (GER) SAU Mona BARTHEL (GER) vs. Monica PUIG (PUR TENIS, WTA Dubai - ziua 4
17:00
ap
Tenis: Catherine BELLIS (USA vs. Agnieszka RADWANSKA (POL) TENIS, WTA Dubai - ziua 4
19:00
ap
Tenis: Kateryna BONDARENKO (UKR) vs. Caroline WOZNIACKI (DEN) TENIS, WTA Dubai - ziua 4
12:15
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Digi Sport Show
13:15
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Digi Sport Show
14:15
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digi Sport Show
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Digi Sport Show
16:15
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
Rezumat EHF M Champions League
17:30
ap
Stirile Digi Sport
18:00
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Premiera La Liga World
19:30
ap
Baschet M: Muratbey Usak Sportif - CSM CSU Oradea FIBA Europe Cup
11:15
ap
Fotbal: Blackburn - Manchester United Cupa Angliei
13:00
ap
Fotbal: Barcelona - Leganes La Liga
14:45
ap
Fotbal: Milan - Fiorentina Serie A
16:30
ap
Rezumat Italia Serie A
17:15
ap
Rezumat Spania La Liga
18:15
ap
Rezumat Franta Ligue 1
19:15
ap
Stirile Digi Sport
19:30
ap
Handbal M.: Rhein-Neckar Lowe - HC Meshkov Brest EHF Champions League
12:30
Sport 24 (stiri) - Direct
13:00
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
14:00
Rezumat Fotbal Liga I
14:30
Sport 24 (stiri) - Direct
15:00
Rezumat Fotbal Spania
16:00
Zoom Sport (talk-show) - Direct
16:30
Sport 24 (stiri) - Direct
17:00
Rezumat Uefa Champions League
17:30
La Dolce Liga (talk-show) - Direct
18:30
Sport 24 (stiri) - Direct
19:00
Direct Uefa Europa League: Saint Etienne - Manchester United
21:00
ap
Stirile Digi Sport
21:30
ap
Tenis: Federico DELBONIS (ARG) - Diego SCHWARTZMAN (ARG) ATP Rio de Janeiro - ziua 3
00:00
ap
Tenis: Albert RAMOS-VINOLAS (ESP) - Fabio FOGNINI (ITA) ATP Rio de Janeiro - ziua 3
02:00
ap
Tenis: Dusan LAJOVIC (SRB) - Dominic THIEM (AUT) ATP Rio de Janeiro - ziua 3
04:00
ap
Tenis
21:15
ap
Digi Sport Show
21:30
ap
Stirile Digi Sport
22:00
ap
Stirile Digi Sport
22:30
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
La Liga World
23:30
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
00:30
ap
Rezumat Euroliga
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Kickboxing Inside Glory
02:30
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:15
ap
Rezumat Euroliga
21:45
ap
Kickboxing Inside Glory
22:15
ap
Fotbal: Blackburn - Manchester United Cupa Angliei
00:00
ap
Rezumat Cupa Angliei
00:30
ap
Rezumat Italia Serie A
01:15
ap
Rezumat Spania La Liga
02:15
ap
Rezumat Franta Ligue 1
03:15
ap
Digi Sport Show
03:30
ap
Baschet M.: Muratbey Usak Sportif - CSM CSU Oradea FIBA Europe Cup
05:15
ap
Fotbal: Valencia - Real Madrid La Liga
21:00
Studio Uefa Champions League - Direct
21:45
Direct Uefa Champions League: Fc Porto - Juventus
23:45
Studio Uefa Champions League - Direct
00:15
Rezumat Uefa Champions League
01:00
Uefa Europa League: Saint Etienne - Manchester United
03:00
Nhl: Philadelphia Flyers - Washington (direct)
05:30
Rezumat Fotbal Spania
06:30
Teleshopping
jinglebells
Feedback