07:00
ap
Digi Sport Expres
07:45
ap
Gimnastica de dimineata
08:00
ap
Digi Sport Expres
08:45
ap
Gimnastica de dimineata
09:00
ap
Digi Sport Expres
09:45
ap
Gimnastica de dimineata
10:00
ap
Stirile Digi Sport
10:15
ap
Fotbal: Petrolul - Getafe
11:45
ap
Digi Sport Special
13:00
ap
Tenis ziua 4
17:00
ap
Stirile Digi Sport
19:15
ap
Handbal M.: Stiinta Municipal Bacau - Dinamo
07:00
ap
Tenis ziua 3
13:00
ap
Atletism IAAF Diamond League
15:00
ap
Stirile Digi Sport
15:15
ap
Handbal M.: Energia Tg. Jiu - HC Vaslui
17:00
ap
Baschet M.:
18:45
ap
Stirile Digi Sport
19:00
ap
Baschet M.:
07:00
ap
Digisport Show
07:15
ap
Digisport Show
07:30
ap
Digisport Show
07:45
ap
Stirile Digi Sport
08:00
ap
Digisport Show
08:15
ap
Digisport Show
08:30
ap
Digisport Show
08:45
ap
Stirile Digi Sport
09:00
ap
Digisport Show
09:15
ap
Digisport Show
09:30
ap
Digisport Show
09:45
ap
Stirile Digi Sport
10:00
ap
Digisport Show
10:15
ap
Stirile Digi Sport
11:00
ap
Stirile Digi Sport
12:00
ap
Stirile Digi Sport
13:00
ap
Stirile Digi Sport
14:00
ap
Stirile Digi Sport
15:00
ap
Digisport Show
15:15
ap
Stirile Digi Sport
16:00
ap
Euroformula Open Cursa 1
16:45
ap
Stirile Digi Sport
17:00
ap
International GT Open Cursa 1
18:15
ap
Stirile Digi Sport
18:30
ap
Baschet 3X3 LTU - GRE
18:50
ap
Baschet 3X3 SRB - ESP
19:10
ap
Baschet 3X3 NED - BEL
19:30
ap
Baschet 3X3 ROU - SLO
19:50
ap
Baschet 3X3 Show
08:30
Nataţie FINA World Cup Dubai
10:00
Magazin UEFA Champions League
10:30
Rugby 4 Nations: Noua Zeelandă - Argentina
12:03
Sport 24
13:00
Rugby 4 Nations: Australia - Africa de Sud
15:00
Formula 1 Italia
16:30
Sport 24
16:45
GP2 Italia
17:45
Sport Center
18:15
GP3 Italia
19:00
Rugby 4 Nations: Noua Zeelandă - Argentina
21:00
ap
Digi Sport Special
22:30
ap
Box: Eamonn O'Kane - Virgilijus Stapulionis, Marco McCullough - Dmitry Kirillov, Kiko Martinez - Carl Frampton
01:15
ap
Stirile Digi Sport
01:45
ap
Euroformula Open | Cursa 1
02:30
ap
International GT Open | Cursa 1
03:45
ap
Handbal M.: Stiinta Municipal Bacau - Dinamo
05:15
ap
Digi Sport Special
06:45
ap
Gimnastica de dimineata
20:45
ap
Stirile Digi Sport
21:00
ap
Baschet M.:
22:45
ap
Digisport Show
23:00
ap
Baschet M.:
00:45
ap
Tenis ziua 4
05:15
ap
Baschet M.:
20:10
ap
Baschet 3X3 F - sferturi 1
20:40
ap
Baschet 3X3 F - sferturi 3
21:10
ap
Baschet 3X3 M - sferturi 1
21:40
ap
Baschet 3X3 M - sferturi 3
22:00
ap
Stirile Digi Sport
23:00
ap
Stirile Digi Sport
00:00
ap
Stirile Digi Sport
01:00
ap
Stirile Digi Sport
02:00
ap
Stirile Digi Sport
03:00
ap
Stirile Digi Sport
04:00
ap
Stirile Digi Sport
05:00
ap
Stirile Digi Sport
06:00
ap
Stirile Digi Sport
21:00
Sport Center
22:00
Sport 24
22:30
Formula 1 Italia
00:00
Rugby 4 Nations: Australia - Africa de Sud
02:00
Fotbal Italia: Genoa - Napoli
04:00
UEFA Champions League: Celtic - Maribor
06:00
Rugby 4 Nations: Noua Zeelandă - Argentina
Feedback