10:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
10:55
Teleshopping
11:15
ap
Mireasă pentru fiul meu
13:00
Observator
14:00
ap
Mireasă pentru fiul meu
16:00
Observator
17:00
19:00
Observator
07:00
Exclusiv în România (R)
07:50
Vorbeşte corect! (R)
08:00
Telejurnal matinal
08:50
Sport
09:00
Scafandrii de luptă ai României (R)
10:00
Superconsumatorul (R)
11:00
ap
12:00
Jocurile Olimpice Rio 2016
13:00
Germana…la 1
14:00
Telejurnal
15:00
Teleshopping
15:30
Maghiara de pe unu
16:55
Vorbeşte corect! (R)
17:00
Garantat 100% - In memoriam Adrian Enescu
18:00
Gări de poveste (R)
19:00
Un secol cu Neagu Djuvara
19:45
Sport
07:00
Teleshopping
07:15
ap
09:30
Teleshopping
10:00
ap
Mama mea gătește mai bine (R)
11:00
Teleshopping
11:30
Focus Magazin (R)
12:10
ap
Cireaşa de pe tort
13:30
Teleshopping
14:00
Focus
14:30
Teleshopping
15:00
ap
15:30
16:30
Focus
17:00
Camera de râs
18:00
Focus
19:30
ap
Mama mea gătește mai bine
07:00
Știrile Kanal D
07:45
Teleshopping
08:15
ap
Catei la inaltime (R)
09:45
Teleshopping
10:15
ap
12:30
Știrile Kanal D
13:30
ap
Te vreau lângă mine
15:45
ap
17:00
ap
Bravo, ai stil!
18:45
Știrea zilei
19:00
Știrile Kanal D
20:00
Observator special
20:30
ap
iUmor
22:30
15
Demonii lui Da Vinci - (ep 01 + 02)
00:30
iUmor (R)
02:30
Observator (R)
03:15
06:00
Observator
20:00
Telejurnal
21:10
Jocurile Olimpice Rio 2016 (R)
00:00
Vorbeşte corect! (R)
00:15
15
01:50
Sport (R)
02:00
Telejurnal (R)
02:50
Gări de poveste (R)
03:40
În grădina Danei (R)
04:05
Un doctor pentru dumneavoastră
05:30
Profesioniştii... cu Eugenia Vodă
06:25
Teleshopping
06:55
Imnul României
20:30
Apel de urgenţă
21:30
SOS, Sănătatea mea
22:30
ap
23:15
ap
Focus din inima României
23:45
Focus Magazin
00:30
ap
Mama mea gătește mai bine (R)
01:30
Apel de urgenţă (R)
02:30
Killer Karaoke (R)
03:30
ap
Cireaşa de pe tort (R)
04:30
ap
Mondenii (R)
05:00
ap
05:45
Focus (R)
06:45
Teleshopping
20:00
ap
22:30
ap
Ochii din umbră (R)
00:00
Știrile Kanal D (R)
01:15
ap
Gunes (R)
03:30
ap
Pastila de râs (R)
04:00
ap
06:00
Teleshopping (R)
jinglebells
Feedback