Go Back   Cinemagia Forum > Cinemagia Forum > Condica de sugestii si reclamatii

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 22 Mar 2016, 21:04   #3481
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Thumbs up

Originally Posted by anaemona:
Originally Posted by someebody:
Doamna , va rog sa intelegeti ca scriu unde vreau . Si imi rezolv problemele unde vreau . Asa ca,va rog , nu va mai bagati in seama aiurea , OK ?

Cred ca se vede destul de clar cine se baga in seama aiurea. Ai 46 de mesaje in care nu spui nimic. Forumul nu este locul unde se rezolva problemele tale. Nu in felul asta. Scrii un mesaj pe forum, scrii unul pe privat si astepti rezolvare. Nu-ti vine rezolvarea, nu transformi forumul in cimpul tau privat de bataie, doar pentru ca poti. Sper sa se sesizeze moderatorii care pot sterge mesajele din toate locurile, unde nu au ce cauta.

bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 21:08   #3482
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Originally Posted by anaemona:
Originally Posted by someebody:
Doamna , va rog sa intelegeti ca scriu unde vreau . Si imi rezolv problemele unde vreau . Asa ca,va rog , nu va mai bagati in seama aiurea , OK ?

Cred ca se vede destul de clar cine se baga in seama aiurea. Ai 46 de mesaje in care nu spui nimic. Forumul nu este locul unde se rezolva problemele tale. Nu in felul asta. Scrii un mesaj pe forum, scrii unul pe privat si astepti rezolvare. Nu-ti vine rezolvarea, nu transformi forumul in cimpul tau privat de bataie, doar pentru ca poti. Sper sa se sesizeze moderatorii care pot sterge mesajele din toate locurile, unde nu au ce cauta.
Stii ce , vad ca nu intelegi . SCRIU UNDE VREAU !!!!!!!!!!!! Dar , nu imi pierd eu timpul cu toti mahalagii si prostii . Fiecare om are voie sa scie sau sa zica ce vrea . Nu vrei sa intelegi ,foarte bine , vezi-ti de mucisorii care iti siroiesc pe fata , "draga mea " berista .
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 22 Mar 2016, 22:36   #3483
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Ignorati-l, omul are in mod clar probleme. Eu o sa-i sterg mesajele de pe sectiunile importante si sper ca in curand sa se rezolve si cu banarea si stergerea toate mesajelor.
  Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Mar 2016, 10:41   #3484
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Thumbs down Mama , cati prosti !!!!!!!!!!

Originally Posted by Twinsen:
Ignorati-l, omul are in mod clar probleme. Eu o sa-i sterg mesajele de pe sectiunile importante si sper ca in curand sa se rezolve si cu banarea si stergerea toate mesajelor.
Vad ca toti aveti ceva cu mine , prostilor !!!!! Si hai , sa te vad , Twinsen , sterge-mi toate mesajele si baneaza-ma , ca n-ai curaj , betivo !!!!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Mar 2016, 12:07   #3485
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,621
E clar ca toata lumea de pe forum are ceva cu tine. Nu e mai placut sa stai de vorba doar cu vocile din capul tau? Stiu ca din cand in cand disputele de acolo tind sa devina violente dar cel putin toate sunt de acord cu faptul ca esti genial, neinteles si asuprit. Si eu sunt de acord.
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Mar 2016, 13:58   #3486
0ctavian
Novice
 
0ctavian
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 14
ignorati personajul someebody

O sa fie banat la un moment dat, este o certitudine inevitabila.
Problema e ca o sa isi faca alte conturi. Nu este nici la primul si nici la al 2 lea.
Orice tentativa de comunicare constructiva cu individul in cauza s-a rezumat la multe insulte din partea lui si amenintari gratuite.
Individul are probleme si face circ pentru atentie. Cel mai constructiv lucru e sa il ignoram cu totii.
0ctavian is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Mar 2016, 17:51   #3487
someebody
Banned
 
someebody
 
Join Date: Feb 2016
Location: Peste tot
Posts: 49
Send a message via Yahoo to someebody
Angry Ce aveti ?!? Nu v-ati luat pastilele ?

Originally Posted by 0ctavian:
O sa fie banat la un moment dat, este o certitudine inevitabila.
Problema e ca o sa isi faca alte conturi. Nu este nici la primul si nici la al 2 lea.
Orice tentativa de comunicare constructiva cu individul in cauza s-a rezumat la multe insulte din partea lui si amenintari gratuite.
Individul are probleme si face circ pentru atentie. Cel mai constructiv lucru e sa il ignoram cu totii.
Sunt la al doilea , prostule !!!!! Oricat as incerca sa-ti explic ca nu sunt cosmin ala , tu nu intelegi . Du-te naibii si nu mai abera aici . Acelasi lucru pt. White1 , eu nu sunt nebun , nu am voci in cap , handicapatule !!!!!!
someebody is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 23 Mar 2016, 23:41   #3488
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,621
Imi cer scuze ca am insinuat ca ai avea ceva in cap.

(gata, nu-l mai provoc, promit).
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 Apr 2016, 09:25   #3489
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
buna ziua, userul „someebody” a fost banat
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 07 Mar 2017, 17:48   #3490
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
se mai ocupa cineva de aprobarea posterelor ?.De 3 luni nicio miscare in sensul asta.
__________________
Lumea nu e plina de tampiti!Ei sunt doar plasati strategic , astfel incat sa intalnim cel putin unul in fiecare zi!

Last edited by cosmin742000 : 07 Mar 2017 at 17:59.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 May 2018, 16:57   #3491
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
Ce se intimpla cu forumul asta? A fost lasat total de izbeliste. Pacat, pentru ca exista informatii foarte pretioase pentru toti cei care iubesc filmul, dar se pierd in gunoaie.

Dupa cum se vede mai jos ieri au fost 11000 de useri online. Chiar nu pot fi blocate toate conturile astea robotice inainte sa se formeze?


Most users ever online was 11,151, Yesterday at 20:17.
alisatakla, Avengers, fdghj, ghmjggfn, Jancuk, lipsiakter, mamatdurya, miguslek, nahedijoy, nelakharisma, robertTprez, root, Suantaaaa, top-hit-movie-collection, watchfree, Whahidul
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 May 2018, 18:46   #3492
White1
Guru
 
White1
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 1,621
Azi sunt 13.000 Intrasem aici ca sa intreb acelasi lucru, oricum e clar ca nu intereseaza pe nimeni. Pacat, da.
__________________
"Miserableness is like a small germ I’ve had inside me as long as I can remember. And sometimes it starts wriggling."
White1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 May 2018, 20:26   #3493
Cretzulynne
Guru
 
Cretzulynne
 
Join Date: Sep 2009
Location: În Universul nr.1
Posts: 1,880
Am fost martoră la acest fenomen încă de când a început. Erau 2000, apoi 6000, apoi 9000...până am ajuns la aproape 15000...Și va mai urca.
Le-am scris lui Twinsen&Gloriei. Mai rămâne să le scrieți Gloriei. E singura persoană care mai face ceva pe forum, din câte am observat eu.
__________________
Cinematografia însăși e doar un roman gigantic scris din foarte multe unghiuri și citirea lui durează doar o secundă în viața Universului.

Intensitatea universului în care trăiesc se traduce prin viața cu specia mea și-mi recunosc limitele când conștientizez granițele Universului.

Viață = timp = distanță = viteză = Univers = Poveste = cinematografie.

Last edited by Cretzulynne : 15 May 2018 at 20:31.
Cretzulynne is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 15 May 2018, 21:05   #3494
v3nom
Junior
 
v3nom
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 44
Probabil au trimis problema la suport IT. Nu știu cât de grav e spamul acesta sau ce se întâmplă, dar poate se rezolvă cât mai repede.
Ar trebui introdusă o validare a contului pe email dacă nu este deja sau cod captcha. Ceva trebuie făcut să nu se mai întâmple.
v3nom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 May 2018, 09:21   #3495
Gloria
Super Moderator
 
Gloria
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,342
Va multumesc amandurora pentru semnalare, am mai sters si eu din spam, dar numai baietii de la IT puteau cu adevarat rezolva problema si s-au ocupat.
__________________
I am not lucky, I am good...
Gloria is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 May 2018, 13:18   #3496
Cretzulynne
Guru
 
Cretzulynne
 
Join Date: Sep 2009
Location: În Universul nr.1
Posts: 1,880
Mulțumim!
__________________
Cinematografia însăși e doar un roman gigantic scris din foarte multe unghiuri și citirea lui durează doar o secundă în viața Universului.

Intensitatea universului în care trăiesc se traduce prin viața cu specia mea și-mi recunosc limitele când conștientizez granițele Universului.

Viață = timp = distanță = viteză = Univers = Poveste = cinematografie.
Cretzulynne is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 May 2018, 16:37   #3497
v3nom
Junior
 
v3nom
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 44
Mulțumim!
v3nom is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 16 May 2018, 16:37   #3498
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
Multumesc, Gloria. Arata mult mai bine.
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 May 2018, 16:51   #3499
Cretzulynne
Guru
 
Cretzulynne
 
Join Date: Sep 2009
Location: În Universul nr.1
Posts: 1,880
Problema persistă! Cred că codul ăla captcha ar fi foarte binevenit!
__________________
Cinematografia însăși e doar un roman gigantic scris din foarte multe unghiuri și citirea lui durează doar o secundă în viața Universului.

Intensitatea universului în care trăiesc se traduce prin viața cu specia mea și-mi recunosc limitele când conștientizez granițele Universului.

Viață = timp = distanță = viteză = Univers = Poveste = cinematografie.
Cretzulynne is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 19 May 2018, 22:57   #3500
anaemona
Guru
 
anaemona
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 2,704
Da, persista. Ar trebui pus un cod ca sa poti publica fiecare mesaj scris. Stiu ca ar putea fi neplacut pentru userii curenti, dar cine scrie mesaje din 5 in 5 minute, sa fie deranjat de asta?
__________________
"Bravery is by far the kindest word for stupidity."
anaemona is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:27.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells