Go Back   Cinemagia Forum > Totul despre filme > Star-uri

Reply
 
Thread Tools Search this Thread
Old 21 May 2009, 16:19   #1
tibirk
Novice
 
tibirk
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1
Lucy Gordon s-a sinucis

Originally Posted by Evenimentul Zilei:
Actriţa britanică a fost găsită spânzurată în apartamentul său din Paris, cu numai două zile înainte de a împlini 29 de ani, informează The Telegraph. "A fost o scenă oribilă. Tânăra şi-a luat viaţa în circumstanţe îngrozitoare. Nu căutăm pe nimeni altcineva, a fost clar o sinucidere", a subliniat unul dintre poliţiştii care au găsit trupul neînsufleţit.
Poliţiştii cred că tânăra s-a sinucis în timp ce iubitul său dormea într-o cameră alăturată.
Potrivit unor apropiaţi, Lucy era foarte afectată de sinuciderea recentă a unui prieten foarte bun din Marea Britanie. Actriţa născută în Oxford era considerată "o stea în devenire", debutând în cinematografie în anul 2001. Ea a interpretat rolul lui Jennifer Dugan în "Spiderman III" şi a mai apărut şi în alte pelicule, precum "The Russian Dolls"(2005) , "Perfume" (2001) şi "Seredipity" (2001). Cel mai recent proiect în care a fost implicată a fost filmul biografic al compozitorului Serge Gainsbourg, care urmează să fie lansat anul acesta. La Festivalul de Film de la Cannes au fost prezentate trailere ale acestei producţii, specialiştii apreciind munca
actriţei britanice.


__________________
i'm GOD!
tibirk is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Old 28 May 2009, 10:53   #2
zoe
Junior
 
zoe
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 38
Am citit si eu stirile, ca-s fan people. Dar din pacate nu-mi era cu nimic cunoscuta. Chiar si cand am incercat sa aflu mai multe despre ea n-am gasit prea multe surse. Era in ascensiune si n-a mai avut rabdare sa ajunga sus. SH.
zoe is offline   Reply With Quote sendpm.gif
Reply


Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:46.


Powered by vBulletin - Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
jinglebells