View Single Post
Old 08 Jul 2010, 09:30   #4
Pitbull
Unlikely Messiah
 
Pitbull
 
Join Date: Dec 2004
Location: Bucharest
Posts: 16,822
...Si vreo douä de la "Eclipse":
(Acolo-s asa de multe, cä n-am timp sä le iau acum la puricat!)

anuska21 pe 3 iulie 2010 17:50
Am vazut ieri filmul Eclipsa si fara sa comentez foarte mult am de spus numai atat este un film extraordinar in ciuda unora care vin repede si fac comentari de prost gust si care nu au citit macar cartile.Filmul a urmarit in buna parte cartea si sincer sunt gata sa il revad cu aceasi placere si a doua oara.Felicitari tuturao care au lucrat la acest ambitios proiect cinematografic si abia astept sa vad cat de mult va fi premiat.

posemaria pe 3 iulie 2010 20:49
Avand in vederea abundenta de invective, vulgaritati si intorsaturi de conndei, dupa parerea ta, "foarte destepte" ,dar, in fapt pline de aroganta, venin si suficienta de sine nici nu ma mira ca nu ti-a placut filmul. Te simti foarte bine in pielea ta de om destept, cinefil adevarat care critica si judeca cu atat usurinta oamenii care plac filmul. Nu il consider o capodopera, ii recunosc neajunsurile . E un film romantic. delod realist, nu este moralizator dar frumos prin povestea de dragoste, prin jocul celor trei protagonisti, in special.Nu este pentru cei care termina fiecare o fraza cu o injuratura. PENTRU TINE AR FI FOST BUN MACAR PENTRU DEPRINDEREA UNUI LIMBAJ DECENT, PENTRU A DESCOPERI CA EXISTA PASIUNE SI DRAGOSTE MACAR IN FILME DACA IN VIATA TA PATETICA NU AI PARTE!!!!
Pitbull is offline   Reply With Quote sendpm.gif