View Single Post
Old 23 Sep 2011, 16:14   #144
FreakDoll
Guru
 
FreakDoll
 
Join Date: Jun 2009
Location: Craiova
Posts: 1,059
Ce-mi plac replicile astea care se vor a fi argumente, dar de fapt sunt niste atacuri personale in lipsa de alt raspuns. Mai nou, orice fata care nu e de acord cu o persoana este numita pitipoanca. Cat de "destept" trebuie sa fii ca sa aduci in discutie asa ceva?? "Cerceii roz si pufosi"? Tu esti somnambula? Acum visezi de fapt? Eu ti-am explicat ceva mai sus, dar se pare ca citesti doar ce vrei. Iar solutii, draga Igor666, s-au tot dat. Peste tot, inclusiv pe forum. Daca n-ai urechi sa auzi si ochi sa vezi, nu cauta vinovati unde nu sunt.

Quote:
Toti cei agresati de caini, repet FARA MOTIV (doar poate avand nenorocul de a se afla atunci in calea lor), si cer sa se faca ceva in acest sens, pentru a se simti in siguranta pe strada, fara teama de a nu fi muscati din senin,is niste oameni ce provoaca greata. Cel putin asa am observat aici

Nu am zis asa ceva. Vezi ca citesti doar ce iti convine? Am zis ca mi-este scarba de oamenii care sustin ideea ca toti cainii trebuie eutanasiati. Eu nu am zis ca este anormal sa va doriti sa se rezolve aceasta problema, dar nu aceasta este solutia. Desigur ca imi doresc sa nu mai fie caini pe strada, pentru binele tuturor. Dar nu sunt inumana ca altii.
__________________
Why so serious?

Last edited by FreakDoll : 23 Sep 2011 at 16:32.
FreakDoll is offline   Reply With Quote sendpm.gif