View Single Post
Old 06 Jan 2012, 14:35   #2107
irene marlyne monroe
Guru
 
irene marlyne monroe
 
Join Date: Dec 2004
Location: bucuresti
Posts: 1,006
Send a message via AIM to irene marlyne monroe
Originally Posted by irene marlyne monroe:
Originally Posted by Pitbull:
Nu doar momentan.
Nu dezamägeste nici o clipä!


gata am reusit si schimbat adresa de email de la profilul meu


forumul oare nu mai este ca la inceput?hmm.atunci erau discutii foarte aprinse si interesante.
acum ca am revenit ma gandeam sa mai scriu ce mi s-a mai intamplat.insa sper sa fie totul ok si bine.
am citit primele 50de pag sa vad ce s-a mai intamplat de-a lungul anilor si sa vad ce am mai uitat eu sau nu din cauza alimentelor.
insa am constat ca nu tot timpul spuneam si lucruri esentiale,ci mai mult de descarcari ale vietii mele persoanle ,un fel de jurnal,dar nu tocmai un jurnal propriu-zis in care sa vb deschis fara retineri,ci poate cu mici aluzi,subtilitati,sau printre randuri cum s-ar zice.
eu am si un jurnal personal ,am primit cadou mai demult o agenda mare de la cinemagia si am folosit-o pt jurnalul meu,acolo spuneam tot ce simteam si consideram.din pacate s-a terminat si nu cred ca am mai continuat.oricum mi-am asternut gandurile si acolo.
INSA SI AICI AU FOST TRECUTE ANUMITE EPISOADE DIN VIATA MEA REMARCABILE,IMP.
AS VREA SA MAI FAC O MARTURISIRE ,DAR POATE FI DOAR O ABERATIE:AM CONSTAT CA POT INFLUENTA VREMEA INVOLUNTAR SI NU NUMAI.DACA RAD SI SUNT FERICITA ,MA BUCUR FOARTE MULT ,RADIEZ DE FERICIRE ,-TIMPUL ESTE FRUMOS CU SOARE-,DACA PLANG SAU SUFAR FOARTE MULT PLOUA SAU ESTE UN IMPACT MAI NEGATIV,SUNT O FIRE UNEORI SI MAI VULCANICA.
ALTEORI SUNT MAI INTUITIVA,IMI MAI DAU FOARTE USOR SEAMA DE UNELE LUCRURI.
SI TOT ODATA,IMP ESTE SA MI SE FACA BINE SA MI SE DOREASCA BINE SI SA SE PRIMEASCA LA FEL.ALTFEL ESTE CRED IN MOD CONTRARIU.
ORICUM MI-AM MAI REVENIT,DACA INAINTE NU PREA MA SIMTEAM BINE CU SIGURANTA A FOST SI DE LA MICILE OTRAVURI ALIMENTARE SI NU NUMAI ,INSA AM MAI TINUT SI CURE DE DEZINTOXICARE ,ACUM FAC SI SPORT,AM ALERGAT PE BANDA SI O ORA CU VITEZE DE LA CELE MAI MICI PANA LA CELE MAI MARI MAXIME 16-18.INSA TOT MAI AM STARI SI SUNT IN FORMA IN FUNCTIE DE CE MAI MANANC SI SA FIE TOTUL OK SA NU MI SE MAI INTAMPLE NIMIC NEGATIV SI NICI SA NU MAI SUFAR.
.
SI CATELUL MEU AM VAZUT CA ARE INGERI PAZITORI SI ESTE MAI DEOSEBIT DREPT URMARE A SCAPAT DIN ACCIDENTUL RESPECTIV CU BINE.ATUNCI CAND IL CERTAM SAU II FACEAM CEVA RAU SI EU PATEAM CEVA NEPLACUT CA SI CUM A FI FOST ATENTIONATA.LA FEL ESTE SI CU MINE.
DE ACEA AM TOT INSISTAT SA IMI FIE BINE SI SA NU MI SE MAI INTAMPLE NIMIC RAU,SI SA NE FIE LA TOTI BINE.CRED C depindem unii de altii si trebuie sa fim uniti sa actionam bine fara intentii negative asupra mea in mod sigur. sa nu fie totul ca un bumerang si sa se reintoarca asupra celor care creeaza diversele prob.
NU VREAU SA SE SPECULEZE NIMIC DIN CE ZIC,POATE FI DOAR O ABERATIE SAU NU,INSA ,NU SUNT VINOVATA CU NIMIC,CEI CARE ACTIONEAZA NEGATIV ASUPRA MEA SUNT.INSA SA NU MAI FIE CAZUL SI SA ACTIONEZE IN MOD POZITIV.TOATE BUNE.

daca tot am scris de-a lungul timpurilor lucruri importante si mai putin ,macar am zis sa continui si sa mai astern aici gandurile mele si ceea ce imi mai dau eu seama,fie si daca sunt simple aberatii sau NU.
TOATE BUNE LA TOTI!
__________________
irene marlyne
irene marlyne monroe is offline   Reply With Quote sendpm.gif