View Single Post
Old 03 Feb 2014, 12:52   #445
Mel
Senior
 
Mel
 
Join Date: Jan 2008
Location: Brasov
Posts: 121
Send a message via Yahoo to Mel
Dracu te'o pus ca s'o dai din senin pe...masturbare, adică pe obsesia ta cea mai evidentă...
Apropo, afară de asta (de masturbare zic), ce altceva ai mai făcut tu pe lumea asta, amice?! Că văz că de 4 ani de când nu ne'am mai văzut, în loc să evoluezi şi tu cât de cât, ai dat'o şi mai rău în mintea copiilor (ca să nu zic de'a dreptul a derbedeilor).
Ceea ce se vede şi din ultima ta găselniţă de cartier: că dacă nu's replay-uri la o expunere, atunci musai că nu s'o spus nimic - uitând de varianta...opusă!
Doi la mână, de unde atâtea replay-uri pe un subiect de acum 4 ani, başca pentru nişte oameni care sunt obişnuiţi de'o viaţă ca să sară de la una la alta, şi să nu revină niciodată la nimic.
Trei la mână, mai întreabă pe colegul matale* care'i treaba cu replay-urile astea în cazul unuia ca...mandea, colegul acela zic, care în clipa în care s'o hotărât ca să'mi răspundă la o întrebare, o scăpat remarca că asta însemna să se bage singur în gura lupului.
Patru la mână: nu vezi că eşti singurul care te'ai băgat (aşa cum te băgai - în seamă zic, după vechiul tău nărav, chiar şi cu regretatul ALS)?!
.................................................. .......
* Cazeemeer (20 Jan 2008, 00:06):
"OK, stiu ca ma arunc in gura lupului, but here goes nothing...
Dar hai, pentru moment, sa presupunem ca problemele astea ar fi relevante. Vreau sa stiu, Mel, cine a murit si a lasat prin testament ca tu sa fi moderatorul discutiei? Cine a hotarat ca tu esti detinatorul secretelor filmului si te-a mandatat sa arunci strategic intrebari astfel incat sa ne iluminezi treptat pe noi, ceilalti?..."
http://www.cinemagia.ro/forum/showth...t=92188&page=5
__________________
Cand apar, mai intai apar mentalitatile, si dup'aceea institutiile.
Cand dispar, e taman pe dos.
Melus Negrescu

Last edited by Mel : 03 Feb 2014 at 13:37.
Mel is offline   Reply With Quote sendpm.gif