View Single Post
Old 01 May 2011, 01:51   #7
Elsiddig
Novice
 
Elsiddig
 
Join Date: May 2011
Posts: 1
Sfat

Originally Posted by miercuri:
The Tudors e produs de Showtime, nu de e HBO. HBO Romania a cumparat doar drepturile de difuzare.
Eu nu cred ca o sa ma apuc de "A Game of Thrones" decat mai incolo, dupa ce-o sa vad cum sta treaba cu cartile. Mi le tot recomanda lumea de vreo 2-3 ani incoace.
Win, you are being too harsh on True Blood. Ce m-as face eu fara my vampire fix vara? It' still great fun, sezonul 3 mi s-a parut mai bine inchegat decat 2, in ciuda finalului cam ratat.

Iti recomand,daca tot ai inceput sa vezi filmul,sa nu te apuci de carti decat la finalul serialului,sau dupa fiecare serie si anume exact pana acolo unde se termina si seria.Eu am citit cartile si ma incerca o stare de incertitudine.Pe de parte sunt constient ca detalile unei carti nu pot fi redate la aceiasi dimensiune intr-un serial,oricat de elaborat ar fi,apoi faptul ca ma asteptam ca personajele negative sa fie mai negative si cele pozitive si mai pozitive,daca imi e permis sa ma exprim asa.Dar privind cu intelegere,declar ca mi-a placut primul episod
Elsiddig is offline   Reply With Quote sendpm.gif