Thread: Offtopic Asylum
View Single Post
Old 16 Sep 2012, 13:30   #1289
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
Originally Posted by Malombra:
Originally Posted by reivan:
esti maghiara?daca da..o sa vezi ce inseamna om de pe stadion.
Apropo , copilu , daca nu-ti place limba...de ce nu vorbesti ungureste?Oricum o dai grav cu "î"-u.
Si trecand de asta , mai bine lobotomizat ca Nicholson pe stadion injurand decat un incuiat indragostit de sine.
btw..Ideeile tale se incheaga la fel de bine cum o fac apa si uleiul. Poti sa iei un cacat , sa-l parfumezi si sa pui flori pe el , dar la final...tot un cacat e Sper ca mintea ta limitata intelege.Si nu cred ca mi-am bagat eu pula in cineva de pe forumu` asta personal.

nu sunt maghiară, puiu, nici în visele tale cela mai nasoale. era o diversiune, ca să văd ce zici. am văzut oameni de pe stadion şi mă îndoiesc că ai avea ceva nou de oferit, trollule oricum e numai vorba de tine, puţă, ameninţări pe forum şi nimic acţiune, eşti de plîns , omule, eşti luzerul perfect. iar cu *căcat*, ahaaa, îmi place enorm cînd omul îşi dă în sfărşit jos masca de onorabilitate forumistică şi se face de cacao în termenii cei mai josnici cu putinţă. eu scopul mi l-am îndeplinit, schmuck. iar despre *î*, aşa se scrie şi în presa românească de bună calitate, în DV (sau aşa se scria, pe vremea cînd mă preocupa şi me pine lecturarea ei).

şi ca să fiu on-topic (btw, am observat, că intervenţii gen *fiţi on-topic!* se servesc doar cînd lumea se simte bine, în rest, păruiala e binevenită, pentru că s ecrede că astfel userii-problemă află cum să se comporte şi sunt mai prietenoşi next time ) , mă enervează oamenii proşti. ca reivan. cum nu cred că pot scoate ceva benefic din discuţiile cu un troll, poţi să trollezi cu spor şi mai departe. de data asta nepedepsit. poţi să spui mersi naturii că nu te-a înzestrat suficient ca să pricepi cînd eşti înjurat. ignorance is bliss.
p.s. ideil mele nu se încheagă. ale tale lipsesc total.

din partea fetei bătrîne pentru lobo' lobo'



Eu m-am abtinut sa te fac pe tine "looser". Sau prost / proasta pentru ca am o umbra de bun simt in mine.
Tu te crezi superioara tuturor. Dai tuturor sfaturi si daca cineva nu e de acord cu tine faci urat.
Nu esti superioara nimanui...esti doar o narcisista cu impresii.
Si in continuare ma voi abtine sa te jignesc grav pentru ca sincer mi-e mila. Tu traiesti in lumea ta mica unde tu esti regina.
Tipul asta de oameni care-ti vorbesc cu aere de superioritate dar care sunt atat de incuiati sa observe ca o dau in penibil ma enerveaza cel mai grav.
reivan is offline   sendpm.gif