Thread: Offtopic Asylum
View Single Post
Old 15 Sep 2012, 17:33   #1285
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
Originally Posted by Malombra:
merc, dar ţi-am spus , în primul meu mesaj, chestii atît de simple, că mai simplu ar fi doar desenul. or tu m-ai luat cu de unde îmi scot eu informaţiile. obositor eşti tu, pentru că atunci cînd nu ţi se dă dreptate, spui că oamenii vorbesc din surse mincinoase. read your cahiers du cinema, pal şi lasă-ne. cînd îţi vorbesc cu ştiu, am văzut, etc., nu-ţi convine, pentru că experienţa directă îţi infirmă teoriile umanitare şi infatuate. dacă nici experienţa directă a omului nuţ-i convine, nuş atunci, urmăreşte-ţi cnn-ul şi mergi înainte cu buletinul de global news din poştă. eu ştiu ce ştiu, mă aflu la faţa locului şi gogoriţe pe de altă planetă nu înghit.
reivan, te bucuri şi tu de succesul altuia, că pe tine oricum nu te duce capul. tipic pentru ciorile, pardon, reivanii vopsiţi.


asta cu ciorile a fost de prost gust.
si de cand ReiVaN inseamna ceva? E nick`ul meu si nu e inspirat de nicaeri si nici nu are traducere
Si bineinteles ca ma bucur cand vad ca sunt si altii care au aceeasi parere despre tine ca a mea.
Cand mai multi oameni iti spun ca esti bet , apai te duci s te culci.
Tu vorbesti ca Eminescu aici spunnd nimic dar inflorind in limbj poetic orice . Practic daca ti-as cere sa ma injuri as pute sa o iau ca pe un compliment de la tine. Tipic celor ce ajung "fete batrane".
reivan is offline   sendpm.gif