View Single Post
Old 11 Oct 2014, 18:04   #4
copila_satanista
darkest music addict
 
copila_satanista
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,697
Mdaaa.. tristut tare. Melancolia imi vine de la faptul ca era chiar frumos cum stateam toti sa analizam, dezbatem, sa ne jucam, sa ne prostim, sa ne desteptam, sa creem discutii mult mai inchegate decat un like amarat de pe facebook sau chiar si un comment mare si sanatos. Ba chiar s-o punem si de intalniri prin oras / orase Pana si moderatorii nu mai dau doi bani pe forumul asta si isi vad de vietile lor. Gasisem o chestie scrisa de StefanDo care mi-a starnit un zambet amarui:
Originally Posted by StefanDo:
pentru mine forumul cinemagia inseamna mai mult decat pentru oricare dintre voi.
Acum se apropie de ultima suflare si nu le mai raspunde nici naiba alora care chiar mai intreaba daca se mai sinchiseste careva de forumul asta...
Am senzatia ca sunt totusi ceva oameni care inca mai arunca o privire pe aici, dar nu mai este o atmosfera prea tentanta, care sa ii faca sa vina si ei cu postari si probabil sunt si ei ocupati cu frecatul facebook-ului (ca si mine de multe ori, pff :-s).

Bine ca mai vine exPIRATul si mai vinde cate ceva sau mai rasare cate un spam ca sa para forumul mai stufos
Inainte incercam sa ii calmam p-aia care umpleau brusc forumul de postari inutile, scurte si negandite si acum ma gandeam ca trebuia sa il incurajeze careva pe Rippa sa mai posteze si sa nu plece.

E tristut asa... cum ziceam
__________________
--- Cand te uiti in oglinda si vezi o pata, sterge-o de pe tine, nu de pe oglinda. ---

Last edited by copila_satanista : 11 Oct 2014 at 19:21.
copila_satanista is offline   Reply With Quote sendpm.gif