View Single Post
Old 17 Jul 2012, 20:34   #327
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
USL activeaza in eter ? Cum nu are Basescu si PDL nimic de a face ? Ei au fost inainte, ei au inflamat si dezinformat pe canale europene si ei se pozeaza cu constitutia in spate ? Liviu ? Ce mama dracu ? Adica faptul ca hotii striga si se dau cu curul de pamant in aceasta lupta politica nu are nimic de a face cu Euro ?

Dar mentinerea prin toate mijloacelor a pedelacilor cand populatia sta sa explodeze nu are nici ea o legatura ? USL-ul s-a trezit asa deodata ? De ce nu a creat aceasta criza PPDD sau UDMR sau UNPR ? Pai in spatele partidelor respective stau mult prea putini romani. Cum crezi ca se termina o astfel de poveste cand PDL-ul sunt dispretuitori, mincinosi, parsivi si propagandisti ? Cum credeai ca se va termina o asemenea mizerie ? Pai in forta pentru ca nu te duci la razboi cu sabia cand ala are o mitraliera.

Sa ne imaginam ca unul de la PSD ar scrie o scriosare in care sa zica cat de rahat e Romania. Ce parere ai avea despre asta ? Crezi ca Twinsen nu are aduce in discutie la fiecare post ?

Si nu ai raspuns, cum crezi ca va creste leul in debandanda lasata de PDL si acum condusa de USL ? Dar poate ai putea sa imi spui cum ar putea creste leul in conditii de austeritate fiscala.

Originally Posted by Liviu-:
Nu sunt foarte bine informat aici, e doar din auzite mai mult, dar eu stiam ca raporturile MCV au fost in general bune de cativa ani incoace. Sper sa nu ma insel, daca e asa sa mi se dea peste mana. Ce zice raportul asta nou e total alta mancare de peste.

Sa zicem ca ar fi fost "bun" pana acum. Ti s-a parut traind in tara asta ca reprezinta ceea ce se intampla aici ?
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 17 Jul 2012 at 20:40.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif