View Single Post
Old 29 Feb 2008, 23:59   #11
Dan1
Novice
 
Dan1
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 7
Cu siguranta, asa e. Dar asta nu-i un site de achizitii, se vede de la o posta asta. Sau m-am trezit eu ieri...respect noii forumisti care stiu sa-si faca intrarea. Multi nu stiu. Iar cei mai multi pun o intrebare dintr-asta apoi dispar. Adaugand ca s-ar putea sa fie o clona.


Vaaaiiii... domnule.... nu stiam ca v-am jignit prin umila mea intrebare. Auzi, mon'ser, am pus o simpla intrebare si atat. Nu am nevoie de ironiile dumitale.

Ziceti ca nu e un site de achizitii ? Pai, eu cred ca e ; sau, cel putin, asa mi-a spus o anumita doamna din structura site-ului cinemagia.

Ok, nu stiu sa-mi fac intrarea pe forum. Si care e problema ? Am pus o intrebare, despre filmul care ma intereseaza. Din cate stiu, un forum, e un spatiu unde poti discuta si intreba liber, fara ingradiri de orice natura, orice este legat de temele si ansamblul subiectelor care compun acest site, in acest caz : filmele.

Posibil sa fie singura intrebare, sau, singurul topic deschis de mine, si, sa dispar. Dar e posibil si sa nu fie asa. Oricum, am intrebat ce m-a interesat.

Cat despre clona, nu e nici o clona. Abia astazi mi-am facut contul acesta. Am incercat si acum o sapt, dar, nu a mers.

Seara buna tuturor. Si multumesc de raspuns.

In plus, nu stiu limba germana, ca sa stiu ce inseamna "Die Letzten Tage" .
Dan1 is offline   Reply With Quote sendpm.gif