View Single Post
Old 29 Mar 2013, 11:18   #2290
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Cica te cumintesti cand imbatranesti . Aiurea .
Cititorii ne scriu :


Am 55 de ani si sunt o femeie singura. Am regasit intamplator un prieten de acum 30 de ani care m-a iubit mult, dar viata ne-a despartit, el a plecat in strainatate si s-a casatorit iar eu am plecat la studii.
acum dupa 30 de ani ne-am regasit , suntem singuri amindoi.
Am inceput prin convorbiri telefonice timp de 3 luni, dupa care ne-am intalnit.
Eu cred ca m-am indragostit f. tare, el este mai rezervat si spune ca suntem prieteni. Nu stiu cum sa ma comport. Simt si mi-a spus ca ma place, dar ca nu este indragostit de mine . EL ESTE DUPA 2 ESECURI IN DRAGOSTE, 2 DIVORTURI. CE MA SFATUITI SA FAC, CUM SA MA COMPORT CA PARCA AM INNEBUNIT, IMI VINE SA-I DAU TELEFON TOT TIMPUL SA-L AUD! IMI ESTE F. GREU FARA EL. SI NU STIU CUM SA GANDESC ca sa-mi fie bine!

Intrebare primita de la: anonim
Multi dintre noi ne-am dori sa lasam aceste emotii sa ne cuprinda, macar din cand in cand, in viata sau in vise…Nu ar strica sa ii spuneti cum vedeti dvs. aceasta relatie, ce asteptari aveti, cum simtiti sa va comportati in preajma lui, etc? De asemenea, nu ar strica sa va dati timp pentru a intelege mai bine ce se intampla cu dvs., cum vede el o astfel de relatie, cum l-au afectat esecurile in dragoste. In privinta telefonului ati putea sa-l intrebati daca doreste sa vorbiti mai des! Ce ziceti de aceste ganduri?„Chiar dacă nu mă descurc întotdeauna aşa de bine cum mi-aş dori, rămân o persoană bună şi valoroasă. „Sunt mulţumita de mine, deşi ştiu că nu sunt perfecta.” Succes!
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif