View Single Post
Old 11 Jan 2009, 20:26   #5
Neuptolem
Banned
 
Neuptolem
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 2,800
Azi a fost sters un topic al Tamarainsei, topic ce capatase o alura destul de serioasa, pentru Pitbull deranjanta, legat de reusita in cinematografie vand ca protagonisti forumistii: films4all si Neuptolem. Nu tineam neaparat sa mai scriu ceva pe acel topic, dar speram ca restul comunitatii alaturi de Pitbull sa clarifice in masura care pot aceste aspecte sumbre ale reusitei in cinematografie, problema muririi de foame si lupta cu morile de vant. Nu inteleg de ce totul s-a evaporat ca si cand am fi atins punctul-G al acestui forum, ori mai bine zis, interiorul aortei al acestui forum. Atunci, acest topic de ce mai poposeste aici?
Propun sa fie evaporat la fel de nemilos ori mutat in alta sectiune a site-ului.
Si nu stiu, poate ii incalzeste pe unii sa afle ca ORICUM in Romania se poate muri de foame din zeci si sute de altfel de motive, circumstante, profesii, conjuncturi, ghinioane, neimpliniri, neajunsuri, samd. Nu stiu de ce acesti profesori duc o asemenea grija de psihicul nostru care e vazut atat de sensibil si labil de parca am fi niste feciori/fecioare ce au stat inchisi/e in castel pana la varsta adolescentei, iar acum, prin incercarea de a scrie film, sunt vazute aruncate in gura Balaurului-Cu-Opshpe-Capete.
Neuptolem is offline   sendpm.gif