View Single Post
Old 13 Jul 2005, 13:25   #49
Cinemania
Cinemaniac
 
Cinemania
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 4,194


Dupa o succinta analiza a violului realizat de Jiji au rezultat urmatoarele: (vai ce invidiosi o sa fie Parazitii!)

- victimele au trebuit: sa o suga de 18 ori, sa o manance o data, sa si-o bage de 4 ori, sa suporte acte sexuale bucale de 9 ori
- organul muncii a fost folosit de 36 de ori (momentan se odihneste in asteptarea urmatorului rol), din care de 17 ori a fost introdus de posesor

Nota: datele pot varia cu +/- 1-3 acte de abuz sexual, self-pleasure sau organe

Cred ca e record mondial de injuraturi pt 5 minute (nici nu viseaza Parazitii la asa ceva pe vreun album )

Si fara sa vrea, Gigi a devenit autorul celui mai tare scurt metraj verbal-snuff - imaginile sunt de prisos (la proiectare, se vor arata niste oi). Si este realizat foarte bine. A atins domenii importante ale vietii. Economic - "Imi sugi (...) pe partea economica [...] sa nu mai dau bani la femei" si politic - "(...) eu ma lupt cu voi fara nimic si tot imi sugeti (...) in procente mai mari ca la partid". Are si umor: "Daca m-as supara pe toti fraierii ca tine, as ajunge la balamuc". Dar atentie CNA si parinti: contine si scene erotice: "Oancea sa mi-o suga primul, Voiculescu sa se uite!"
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.
Cinemania is offline   Reply With Quote sendpm.gif