Thread: Tennis
View Single Post
Old 12 Sep 2015, 13:47   #51
cosmin742000
Guru
 
cosmin742000
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3,555
Acum am observat ca acest topic a fost deschis in "cinstea" mea..Nu stiu cine e persoana care l-a deschis , si in ce constau parerile noastre atat de diferite.Eu nu o mai pot suferi pe Halep de la finala de la RG , pt ca atunci fanii ei isterici au inceput sa arunce cu laturile lor abjecte in mine pt ca eu tineam cu MSM .Halep era pe atunci pe 2 in preferintele mele.De atunci MSM a ramas idollul meu in materie de sportivi ( de fapt nu de atunci de 12 ani tin cu MSM ) Sa definesc ce inseamna fan isteric Halepovist: este acel homuncul , care , habar nu are nimic despre tenis dar tine cu Halep doar pt ca e romanca fara sa inteleaga nimic din jocul ei ( bine ,la ce joaca acum nimeni nu mai intelege nimic din jocul ei) Ca tot veni vb de " jocul ei" Halep nu are un stil de joc nu e nici cal nici magar , nici ofensiva , nici defensiva..De la finala de la RG Halep nu a mai jucat tenis decat in 2 meciuri (cu caroline la sttutgart sicu Aza la USO , restul victoriilor ei au fost surprize (pt mine) iar infrangerile normale .Ca sa fiu si mai bine inteles Halep a fost pe 2 in preferintele mele tenisisistice , doar pt ca era romanca , felul ei de a juca nu mi-a placut niciodata.Acum cand nu mai 2 bani pe ce inseamna sa fii roman imi vine si mai usor sa nu o pot suferi.
cosmin742000 is offline   Reply With Quote sendpm.gif