Thread: Cannes 2013
View Single Post
Old 23 May 2013, 10:23   #51
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Medie de 9 pe micropsia ???!!! WTF !!! Eu nu cred, tre sa fie un virus ceva, cum, nici o nota de zero ?? Must be an instant classic. N-am apucat sa citesc tweeturile. Persona meets Mulholland Drive, ceva ? Of of of, tre sa astepte omu 12 ani ca sa mai vada 2 gagicutze giugiulindu-se intr-un film bun.

Si apropos de tweet. Nush cum sa va dau vestea asta... Ar fi bine ca in timp ce cititi urmatoarele sa NU: fiti la volan / have sex / aveti o ceasca de cafea in mana ... I'm ay fuckin STAR. Yeah. Deci mi-am facut cont acu 1 saptamana (some of u have been polled in the meantime, most had no clue about cu ce se mananca) ca sa urmaresc pulsul Cannes-ului la cald si deja am schimbat o vorba cu critici celebri precum numitii Wendy Ide (de la prestigiosul cotidian The Times - UK) si Kevin Jagernauth (de la inefabilul, incomensurabilul si inextricabilul ThePlaylist).... Aaa ? Stay back suckerz nu dau autografe nu m-angramaditzi hoo ajutoor

But ... the thing worries me tho. Ar trebui sa existe totusi un gard electrificat ceva, care sa desparta oamenii normali de celebritati. Adica, hello, maine poimanine ma pomenesc ca ma trag de sireturi pe twitter cu Obama si Kim Jong-un
*freakout*
__________________
https://twitter.com/Chambordro
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif