View Single Post
Old 01 Nov 2012, 22:22   #9
costyn162
Veteran
 
costyn162
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 151
robbiex2 ,imediat dupa ce am citit comm-ul tau am vizionat primul episod din Touch. OMG, ce serial; am fost oarecum dezamagit de premierele toamnei din acest an si chiar aveam nevoie de un serial care abordeaza un subiect care pe mine ma fascineaza de ceva timp: numerologie, simbolism si c'mon:Fibonancci ....fiind un fan declarat al romanelor lui Dan Brown, filmul asta e pentru mine cel mai perfect cadou de Halloween..

Bun, sa amintesc si eu serialele mele preferate...Desigur, revelatia suprema o reprezinta fara doar si poate "Game of thrones"; un serial care se diferentiaza de toate celelalte, situandu-se undeva la un alt nivel; poate britanicii sunt de vina (amintesc "The Tudors").
La "The walking dead" apreciez actiunea, efectele speciale (era nevoie de un serial cu zwo ombie); insa am fost in situatia aceea ciudata cand am renuntat la un serial foarte promitator doar din cauza personajului principal..
Si desigur raman fidel Supernatural si ultimului sezon din Fringe..

Comediile sunt aceleasi, geniale: The big bang theory, Two and a half men, Modern family, How I met your mother...

Inca o data , mersi pentru "Touch"..
costyn162 is offline   Reply With Quote sendpm.gif