View Single Post
Old 07 Mar 2014, 23:01   #371
victor_neo75
Novice
 
victor_neo75
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 8
Originally Posted by buticut:
Originally Posted by victor_neo75:
Sunt 4 useri care au nimerit 23 din 24 de categorii, dar numai unul (Rusty (pagina 12)) e inscris de anul trecut. 3 si-au creat cont taman luna asta. Felicitari castigatorilor!!! Problema a fost cu animatia scurt-metraj si scurtmetrajul. Mi se pare incredibil ca destui au nimerit corect ambele categorii (Mr. Hublot si Feral), dar au gresit la alte categorii mai sigure. Cred ca e primul an in care multi au nimerit peste 20 de categorii (se poate spune ca a fost usor previzibila ceremonia de anul asta).

Bine ca nu te ocupi tu de numaratul predictiilor. Ehm, Rusty are 22 corecte - a gresit doua scurtmetraje. Nu mai speria oamenii, Feral a castigat Oscarul intr-un univers paralel probabil.

Am gresit si acuma rectific. Scurtmetrajul animat este intr-adevar Mr. Hublot, dar scurtmetrajul se numeste Helium. Sunt totusi 3 useri care au nimerit 23 din 24 de categorii (Rusty a nimerit 22 din 24) si toti au gresit la scurtmetrajul animat. 2 sunt creati in martie 2014, iar unul DKARMEN_76 (pagina 16) e membru din 2009. Succes castigatorilor inca o data!
victor_neo75 is offline   Reply With Quote sendpm.gif