View Single Post
Old 01 Aug 2008, 08:51   #13
legardere
Veteran
 
legardere
 
Join Date: Dec 2007
Location: Rasnov-BV
Posts: 157
Originally Posted by Pauline Kael:
Cum va fi Terminator4 fara Arnold cu acritura aia sasaita de Christian Bale,nu pot sa realizez..
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ma femeia lu Dumnezeu, da exista in lumea asta UN ACTOR/O ACTRITA care sa fie in stare sa joace si sa mai si traiasca?
De femei te iei ca nu au talent si sunt cu implanturile cam prea peste masura, de actori ca nu stiu sa joace. Ai ajuns pana in limita aia absurda cand te iei de oameni care au demonstrat ca sunt capabili si au talent, dar la tine a disparut dupa un film :shock:

Chiar incepe sa fie culmea, si multe din posturile tale devin de-a dreptul aberante.

Acritura de Christian Bale???
Cati actori crezi tu ca pot sa joace rolul ala din Equilibrium?
AAAAAAAAAA, stai ca e film in care e mai multa actiune deci e prost;

Ai vazut cumva "Empire of the Sun"?
Dar stai ca ala e film de Razboi deci e prost.

Oameni buni nu poti face ca in Romania 70 de Trileruri, 80 de Drame, 180 de filme Psihologice si 5 comedii si 5 filme de actiune. E nevoie si de astea, e nevoie si de roluri usoare sa se cizeleze un actor, sa vada alte nuante etc. Si ca un "BONUS" actorii afirma ca este mai greu sa faci comedia decat drama (bine aici ii includem numai pe cei care sunt capabili sa le faca pe amandoua), dar iar repet comediile sunt filme proaste, in viziunea ta.

Imi cer scuze pentru aceasta (de la moderatori, care stiu ca nu imi sta in fire sa postez asemenea aciditati) dar incep sa fiu exasperat sa citesc aceleasi tampenii.
__________________
Le Conte De Neveres
Chevalier De Lagardere
legardere is offline   Reply With Quote sendpm.gif