View Single Post
Old 27 Jun 2012, 19:18   #247
beebee_cta
Novice
 
beebee_cta
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1
E primul meu post pe acest forum, deci fiti blanzi. Am gusturi destul de previzibile in privinta aceasta... Imi plac mult Christian Bale, Ryan Reynolds, Brad Pitt, Johnny Depp, Ryan Gosling, Colin Farrell, James Franco, Joseph Gordon-Levitt, Alexander Skaarsgard, Jake Gyllenhaal, Bradley Cooper, Jared Leto, Joe Manganiello (True Blood), Charlie Hunnam (Sons of Anarchy), Channing Tatum, Chris Evans,Tom Hardy, Mark Wahlberg, Will Smith, Eric Bana, Terrence Howard, George Clooney si Viggo Mortensen (both still hot).
Ar mai fi si categoria "what the hell happened to them" din care fac parte, dupa parerea mea, Alec Baldwin, John Travolta, Michael Madsen, Mickey Rourke, Leonardo DiCaprio (multi poate nu sunt de acord, dar nu arata deloc bine pentru varsta pe care o are si raportat la cum arata pe la 20 si ceva de ani).
Ar mai fi si tipii mai in varsta care inca arata destul de bine ca Denzel Washington, Pierce Brosnan sau Liam Neeson sau care au aratat bine in tinerete, dar varsta i-a ajuns din urma, precum Robert DeNiro, Al Pacino, Jon Voight, Robert Redford, Richard Gere.
beebee_cta is offline   Reply With Quote sendpm.gif