Thread: Prometheus
View Single Post
Old 21 Jun 2012, 17:14   #85
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
Desi impartasim acelasi ADN cu "inginerii" exista doua spectre iar noi doi suntem la poluri opuse. Cred ca cel "normal" este un pic intre. Vezi tu, cacofonia din textul meu a fost lasata in mod intentionat, nu cred ca am mai facut una pana atunci, esti liber sa numeri, pentru ca atunci cand romanul vede una are orgasm, nu mai poate de fericire ca a putut citi 4 litere. Ti-as atrage atentia ca la fel cum ai folosit gresit cuvantul deontolog, ai multe conceptii gresite in ceea ce priveste cacofonia. Conform tiparului, atunci cand m-am adresat cu "prietene", ai luat-o razna pe campii. Cred ca daca inginerii ar veni acum pe Pamant te-ar snopi in bataie, la fel cum a facut-o cu echipajul de pe Prometheus, pentru ca nu pentru asta s-au sacrificat ei, nu cred.

In legatura cu exprimarea mea generala pe forum, cred ca ma fac inteles.

Doar eu te-am mai bagat in seama pentru ca nu am probleme daca discutia devine un pic mai personala, este chiar mai interesanta si nu poti afla mai multe despre cineva decat vorbind. Un lucru care nu te-a pus pe tine intr-o lumina foarte buna. Cred insa ca "discutia" noastra depaseste scopul acestui subiect asa ca te las sa inchei tu acest "dialog". Daca este adus in discutie filmul atunci as fi interesat sa comentez dar de mult nu iti mai arde asa ceva.

PS: http://www.youtube.com/watch?v=kEl5RvbGdik
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 21 Jun 2012 at 17:23.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif