Thread: Prometheus
View Single Post
Old 20 Jun 2012, 23:47   #82
Aeryn_Sun
Junior
 
Aeryn_Sun
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 69
"Da-o dracu de balega, vine TDKR in cateva saptamani si aceasta voma va fi uitata."
Vom vedea noi...numai ca...stai ... da! Batman este un supererou! Nu! Este un om cu multi bani si multe posibilitati de a ajuta la pastrarea pacii. O sa fie ceva, ce-i drept, dar dintre Batman si The green hornet, (eroi fara puteri supranaturale), aleg The Green Hornet. Daca ar exista un "hibrid" intre cei doi, as fi fericita sa vad un film ca acela. Sincer, si eu abia astept The Dark Knight Rises, pentru ca cel din urma nu prea a impresionat. Sau cel putin pe mine nu m-a impresionat.

Dar aceste filme, PROMETHEUS si The Dark Knight, fac parte din categorii diferite. Sci-Fi vs Action-based on comic book? Balanta mea cade spre Sci-fi. Succes celorlalti! (cu balanta, desigur)

P.S. Da acum am vazut ce ai citat Liviu. Extraordinar!
P.P.S Pentru Danonino cu fund de south park, este de ajuns sa existe un comic de situatie, sigur ii plac comediile lui Caragiale, unde personajele evident uita de problema lor existentiala. Si domnul danonino ne-a mai facut si extremisti, pentru el, a gandi inseamna exagerare, si nu e de bine...offf

Last edited by Aeryn_Sun : 20 Jun 2012 at 23:59.
Aeryn_Sun is offline   Reply With Quote sendpm.gif