Thread: Abuz
View Single Post
Old 22 Feb 2016, 09:21   #20
0ctavian
Novice
 
0ctavian
 
Join Date: Dec 2015
Posts: 14
Originally Posted by someebody:
Vad ca nu intelegi de buna-voie . La primul cont (mihnea_badea) nu am facut nimic , dar acum tu , cu prostia ta cronica , nu vrei sa intelegi , asa ca m-ai enervat . Vad ca tu ai un obicei din a jigni ceilalti membri . Nu-i nimic ! Bunul simt se invata , dar nu cred ca esti in stare s-o faci . Tu chiar nu te poti opri , animalule ???? Tu chiar nu poti sa taci ??? Sa citez cateva din comentarile tale tampite : [ATTACH]Originally Posted by someebody:
Cum ti-am zis , tipule , ai intrat cu success pe lista de specimene insuportabile ignorate . Felicitari . Tine-o tot asa si vei primi un ban definitiv , adica ceea ce meriti ...

Daca tot incerci sa pretinzi ca esti o alta persoana ai putea sa incerci sa insulti folosind alte cuvinte. Sa pari autentic macar.
Altfel nu faci decat sa faci lucrurile si mai evidente.
Daca ai avut mai multe conturi care au fost inchise, chiar nu poti sa tragi o concluzie constructiva din asta?
Oare ce crezi ca o sa se intample cand tu repeti acelasi proces in mod sistematic?
Chiar crezi ca de data asta o sa fie diferit?
[/ATTACH] Nu , eu nu ma dau alta personana , am spus ca sunt userul mihnea_badea , sau tu vezi numai ce vrei ???? Si acum , alt comentariu al acestui specimen agramat si certat cu igiena : [ATTACH] ...
Originally Posted by someebody:
Da , din pacate si eu am fost abuzat fara anunt ca si cosmin742000 , am fost banat (pe contul mihnea_badea ) si mi-am facut acest cont ca sa pun aceste intrebari . Nu , acest cont NU este o clona . I-am trimis Gloriei un PM , sa vad daca-mi raspunde . Pana atunci stau si eu ca prostul si astept raspuns de la un moderator .

Interesant. User aparut recent, si te-ai simtit sa spui ca nu este vorba de o clona.
Avand in vedere ca esti un utilizator recent, par la curent cu ce s-a intamplat pe aici.
Mai stiu un singur caz de utilizator pe acest forum care scrie un mod constant cu pauza inainte de "." sau "," .

De asemenea acelasi user de care mentionez avea acelasi stil de a scrie. Si la fel ca si tine, avea aceasi obsesie privind "contributia personala" la forumul si site-ul cinemagia.

Curioase coincidente [/ATTACH] Vad ca pt. tine toti care scriu cu pauza intre "." si "," sunt cosmin742000 . Nu tati , nu-i asa . Nu numai cosmin742000 scrie cu pauze . Asa , ca dragule , mai bine ai tacea si ti-ai vedea de mucisorii aia care-ti curg pe fata , da ?



Draga prietene.
Mai sus ai spus ca am "un obicei din a jigni ceilalti membri " .
Minti cu desavarsire. Nu te-am injurat nici pe tine nici pe altcineva.
Nu acelasi lucru pot sa il spun despre tine din pacate.
Chiar in acest text nu ai facut altceva decat sa ma insulti fara sa aduci nici un argument care sa iti sustina vreun punct de vedere, aspect care sta la baza unei conversatii.
As putea sa reproduc o parte din mesajele pe care le trimiti in privat dar ma abtin.
Oricum la fel ca si aici nu faci decat sa ma injuri.
Ciudat e ca tu ai pomenit ceva de bunul simt, si cum se invata. Tocmai tu sa spui asta e amuzant.
Nu e de mirare ca ti se blocheaza conturi. Pacat ca o sa iti faci altele si nimic nu o sa se schimbe.
Iar o sa ma injuri, fara nici macar sa mai tii minte de ce.
Si inca ceva ce nu are sens. Imi trimiti "cerere de prietenie" si ma injuri simultan.
Ce crezi ca o sa obtii?
Nu te obosi sa raspunzi la intrebare, e retorica.
0ctavian is offline   Reply With Quote sendpm.gif