View Single Post
Old 11 Aug 2012, 21:45   #3259
Redy
Guru
 
Redy
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 676
paul_aramis face un monolog pe threadul de politica si nu imi permite nici un post desi nu incalc noile reguli impuse de el dupa ce scria onelinere dupa ce o tinea doar in "sobolan/teava/dobitoc/idiot pesedist". Dupa cum i-am transmis si lui StefanDo, nu ma plang pentru ca ma deranjeaza tonul lui aramis ci faptul ca face abuz pe threadul respectiv pentru a pune calus in gura celor care nu sunt de aceasi opinie politica cu el.

Dupa cum am spus, nu ma deranjeaza tonul discutiei doar ca el se foloseste de pozitia de moderator pentru a inchide gura celor care nu sunt de aceasi parere cu el. Am trimis dovezile necesare lui StefanDo. Astept un raspuns. paul_aramis este o pesoana cu un discurs duplicitar si fals impaciuitor. Desi discutia de pe politica, a carui ton nu ma deranjeaza, are extremele ei si raspunsurile de o linie cu care aramis a raspuns unor teme serioase, aramis este cel care are cel mai mare numar de injuraturi per cuvant scris de pe acel thread.

Subliniez, nu ma deranjeaza tonul ci duplicitatea individului paul_aramis. Nu este in masura sa modereze acel thread atat timp cat isi foloseste calitatea de moderator pentru vendette personale sau de opinie.

Ultimul post sters de aramis: http://img.photobucket.com/albums/v6...4713439956.png
__________________
Cook Pass Babtridge

Last edited by Redy : 11 Aug 2012 at 21:53.
Redy is offline   Reply With Quote sendpm.gif