View Single Post
Old 02 Aug 2012, 19:13   #614
reivan
Veteran
 
reivan
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 311
Originally Posted by paul_aramis:
Originally Posted by reivan:
No , paul / a eu chiar credeam ca tu nu esti batut in cap cu batu` da m-am inselat. Spiritul meu de ferentexas-rahova ar vrea sa te injur , spiritul meu de om civilizat ma face sa-ti arat ca esti baut in cap cu batu.
Eu militez p-aci ca suntem 20 de milioane peste tot in lume , peeeeeeste tot si in Guatemala , Sierra Leone si Timbuctu , din aia 20 de milioane , 16 au drept de vot. Understand?

dreaqu`? W__t F ....No , twinsen a mestecat p-aici cand a scris un spaniol care a facut scoala in Romania de rau de guvern & parlament de parca nu ar fi scris 1-2-3 ziare ci toate.
Acum cand pana si germanii spun ca Basescu trebuie sa-si dea demisia e asa linistee..
Du-te amic /. prietena in tara laptelui si suge de la caini , chiar n`ai treaba.

militezi un rahat. rezultatele provizorii ale recensământului din 2011 zic că în ţară sunt 19 milioane (19.042.936 mai exact) iar afară încă cel puţin 0.9 milioane (910.264 conform datelor). deja suma totală e de aproape 20 de milioane, la care se adaugă un estimat de cca. alte 2 milioane, respectiv cei care au plecat cu căţel cu purcel şi nu a mai avut cine să îi declare. ţi-a intrat la dovleac? face vreo 22 de milioane de cetăţeni români au ba?

iar ca răspuns pulifriciului gata oricând să sară la gâtu' oricui nu e de aceeaşi părere ca el, bă sugaci pesedeu', înainte de a avea nesimţirea de a cere cuiva să vină cu dovezi, ar trebui să-ţi argumentezi inepţiile pe care le postezi. o tot tragi în sus şi-n jos cu pragu' da' eşti complet pe dinafară, dai din cioc repetând aberaţiile auzite de la alţii: inteligentule, pragul pentru validarea referendumului nu a fost modificat niciodată, de când a fost adoptată legea, adică de 12 ani. articolul în cauză a fost modificat o singură dată în ceea ce priveşte baza de aplicare, de către PDL, dar fără a aduce modificări de natură a avantaja PDL. înainte de mă trimite pe mine să citesc, pune dracului mâna şi te documentează, să nu fi prins cu izmenele-n vine.

Calm amigo.
Rezultatele partiale la recensamant sunt un fel de labe.
Stai calm ca s-au numarat si o parte din cei ce-s plecati in strainatate dar eu case in Romania , prin intermediul rudelor , eu am facut asta.
Si inca o data , daca tu crezi ca inca suntem 22 de milioane prin toata lumea...
reivan is offline   Reply With Quote sendpm.gif