View Single Post
Old 22 Feb 2006, 19:26   #47
Alex Leo Serban
Guru
 
Alex Leo Serban
 
Join Date: May 2003
Posts: 4,805
Originally Posted by Ambra Blu:
In filmul asta eu am tinut cu femeile si cu copiii lor, ceea ce ar insemna ca sint un barbat de casa, dar totusi barbat. Singurul de pe site, ca nu mi-a placut filmul.

auzi, ma lashi? asta e populism feminofil! adica n-am inteles, daca ennis nu mai gasea placere in bratele sleampatei sale sotii, cu care facea sex cu lumina stinsa, trebuia sa-si refuze orice escapada? what if the object of his affection/lust was another woman, ha? cu cine mai tineai - tot cu soata delasata?! don't think so. si care-i treaba cu copiii? alma jr liked him more than her mum & turned out to be alright. nu vad care e problema.
dar cred k inteleg ac. - paradoxal - siding al gagicilor (unele dintre) imp. filmului; pt k - let's face it - ele sint lasate balta de 2 tipi (care, tehnic vbind, erau mai degraba bisexuali decit 100% gay!), care gasesc mai thrilling sa si-o traga intre ei in munti decit with their respective pussies inside their homes... adica, daca cei 2 erau gay-gay si n-aveau nici o treaba cu gagicile - was alright; dar asa...
Alex Leo Serban is offline   Reply With Quote sendpm.gif