View Single Post
Old 07 Mar 2014, 11:33   #288
Chambord
x
 
Chambord
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 3,717
Originally Posted by varu:
Ce-ti mai place caterinca Șamboare
Fix la tine ma gandeam c-o sa te activezi, so it worked!

Eu si cu Mungiu facuti madafacaaaaa de tine pe forumul asta, asta ca sa completam lista de companii selecte prin care ma invart.
O critica de selfiul de la Oscaruri nu bagi si tu pentru public?


Maai varu maai, tu chiar memorezi cum il fac pe fiecare ? Oricum, pe Mungiu l-am facut son of a bitch parca. Ceea ce nu-i chiar acelasi lucru. Madafaca le zic doar amicilor. Ma rog, nici pe el n-am vrut sa-l insult. La mine SOB e sinonim cu "domnule". Un apelativ respectuos.

Selfi de la Oscar zici ? Hai sa-ti zic un secret. "Ideea" de "selfie" imi intoarce stomacul pe dos. Cuvantul asta imi intoarce stomacul pe dos. Oamenii care faca asa ceva ... same thing. Alea cu pitzi flash-uite in oglinda din baie sunt preferatele mele Selfie-ul atunci cand intalneste obiectul "retea de socializare" e apoteoza manelismului ... e sublim.


Cat despre caterinca, e un pattern aici. O faza care se intampla ciclic. Cand se observa o crestere a frecventei cu care Chambord face caterinca / glume proaste / nu trateaza serios un subiect, asta inseamna 2 lucruri:

1. Chambord needs an f-ing break ca sa-si incarce bateriile / sa-si reseteze timer-ul de caterinca.

Iese tiptil si inchide incetisor usa...
Chambord is offline   Reply With Quote sendpm.gif