View Single Post
Old 21 Apr 2012, 11:35   #8
bremen1980
Guru
 
bremen1980
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 2,355
Originally Posted by Presedintele:
Ok, nu voiam sa ma bag in discutie, dar filmul este mai mult decat acceptabil!
"Am fost critic ani de zile la TV.. Mai nasol a fost cand a trebuit sa fac ce contestam".

Iar pentru Iulia Blaga un singur mesaj: cum preferi shaorma, mica, mare, medie? Nu de alta, dar oamenii de la Berlin sunt ingrijorati.
Si Iulia Blaga se lupta cu kilogramele ??? Eu stiam de Anca Gradinariu ca pune dar nu mai da jos .O stiam tinerica si usurica (nu usurateca ) dar cand am vazut-o live am avut un soc vizual . Nu prea se pupa imaginea ei din poze ,cu aparitia de tip Queen Latifah .

Nu tine cu faza cu :''daca nu-ti place sa faci tu altul mai bun '' .Daca nu stii sa faci covrigi trebuie sa inghiti toti covrigii casanti care se vand pe tarabe ?? Dai banu'' ai si dreptul sa ceri calitate .
Chiar ieri am zis sa vad filmul dar m-a deturnat un prieten pe la niste bere .
Vazand trailerul ma gindesc la Kusturica care a ecranizat ''Un veac de singuratate'' in formula ''Pisica alba ,pisica neagra ''
Era si normal sa apara asemenea aberatii vizuale dupa inghetul de tip Puiu,Mungiu&epigonii. Dupa ce ti-a inghetat fundul la -30 de grade ,primavara aduce cu ea inverzirea pomilor dar si aparitia buruienilor ,balariilor , urzicilor ,s.a. Practic echipa troica Mungiu -Puiu-Porumboiu a cam pus lumea la postit dar toti s-au saturat si dau acum navala la bucatele grase aflate in camara ferecata .Te abtii ,te abtii dar pe urma dai buzna.

Am o singura nelamurire :Tamango o fi si el in film ???
bremen1980 is offline   Reply With Quote sendpm.gif