View Single Post
Old 23 Sep 2017, 03:04   #4
Twinsen
 
Twinsen
 
Posts: n/a
Dude, nu stiu la ce te astepti. Asta e un forum pe care mai scriu vreo zece oameni si il mai citesc vreo suta. Ai vrut sa iti impartasesti impresiile, ai facut-o si e ok. Dar n-o sa gasesti cine stie ce revelatie aici si nici nu te ajuta sa te victimizezi. Era elementar sa intelegi ca e un om cu mari carente morale, eu mi-am dat seama imediat si cu siguranta si altii. Daca nu ai inteles, chiar ai de invatat ceva din asta, asta e realitatea, nu te iau eu pe sus. Altfel mergi la el la puscarie si intreaba-l daca te intereseaza cum gandeste, doar nu te astepti sa stiu eu sau altii de pe forum.

Ce nu imi place mie personal e tranzitia de la :"dom' profesor, poftiti cotizatiile, va asteptam cu respect la urmatoarea lectie!" la "monstrul asta nu a realizat nimic!". Una n-are nicio legatura cu alta. Daca era matematician ce urma, ziceai ca 2+2 nu e egal cu 4 pentru ca Mihnea e naspa ca persoana? Daca mi-ar fi spus mie ca nu am ce cauta in lumea filmului atunci ori il trimiteam la origini, ori ma gandeam ca are dreptate si lasam la o parte lumea filmului. Dar in niciun caz nu stateam sa ii platesc nu stiu ce lectii sau sa il accept in preajma.
  Reply With Quote sendpm.gif